Ako ziskat respekt u chlapa?

Príspevok v téme: Ako ziskat respekt u chlapa?
anjelik999

ahojte,
mojim problemom je to co som zazila v kazdom vztahu:
- nedokazem si u chlapa vybudovat respekt, povedal mi to aj moj ex aj terajsi frajer, ze som na nho velmi dobra a ze si to sam priznava ze to niekedy zneuziva....
- nedokazem mu povedat ze s nim nechcem spat, ale vzdy to urobim lebo si podvedome myslim ze ho sklamem alebo ze ma nebude chciet :( sex s nim je dobry, ale stale mito je proti srsti kedze niesme svoji, za kazdym mam vycitky ked to spravim,.... potom si vsimam ci mi ovie ze ma lubi atd.
- pretsal mi hovorit ze ma lubi, a vcera mi povedal ze on ma lubi , ale ze mi to nepotrebuje hovorit, ze ja to viem ze ma lubi...
- povedal ze keby sa mi on neozval ta vie zarucene ze ja dobehnem a ze sa ozvem...
- prostee je si mnou isty
- vcera som sa s nim o tom rozpravala a povedal mi ze som velmi makka, ze mu vsetko dovolim,
- v minulom vztahu so mnou moj ex zametal, nevazil si ma , ked sme sa stretli po dvoch rokoch povedal mi o mne vlastne to iste, ze som bola na nho velmi dobra, nezasluzil si ma , lebo sa ku mne spraval zle, aj ked sme boli spolu 5 rokov a lubil ma ...
- ja po nociachplacem a jemu to je jedno , aj mi to povedal ze mu to je vsetko lahostajne
- na koniec rozhovoru povedal ze uz budedobry a ze ma lubi ale ze to uz nikdy nebude take ako na zaciatku vztahu, lebo to je vzdy tak ze na zaciatku vztahu je ten vztah cukrovy.....

chcem zachranit nas vztah a necittit sa stale ako chudera , co nic nezmoze , len musi pocuvat... ale ako? je to vo mne, stale chcem len dokonaly rozpravkovy vztah, byt dobra a vobec sa mi to nevyplati, stale sa to obrati proti mne, .... ako mam byt zla zena co ju chlap respektuje?

- za chvilku odchadzam na letnu brigadu na 3 mesiace s partiou prec, dufam ze sa nejak spametam a priucim ako byt trosku respektovanou :(
- nechcem sa s nim rozist lebo chyba je pravdepodobne vo mne, opakuje sa toiste co v minulom vztahu ....ziaden respekt, nic, ja len stale cakam cakam kedy zavola, nevola, ja mu zavolam a on sa mi do ksichtu smeje ze ci som nemohla vydrzat :((((

samoska1

Proste inklinujes k chlapom ktory su typovo dost bezohladny, sebecky a dominantny co ta pritahuje, asi ich nezavislost, sila a pocit ze ta ochrania. Lenze ty sama nemas na to aby si bola vo vztahu s takymito typmi rovnocennou. Riesenie asi bude si hladat citlivejsich muzov. Mozno ta budu fyzicky a povahovo menej pritahovat, ale celkovo budes stastnejsia pretoze si budete rovnocenni, proste vztah bude zalozeny viac na dovere a priatelstve nez na vasni a sexe

anjelik999

ale ved ja chcembyt taka, vsetky moje kamosky su take a maju vsetko co chcu, pozornost, respekt, spravi im vsetko o co poziadaju , ...... ale ja mam s tym problem , ja neviem byt taka, stale som bola ucena k tomu ze spravaj sa k ostatnym tak ako sa oni spravaju k tebe .... prave preto tu pisem lebo potrebujem nejake rady ako si respekt vybudovat jooooj .... je to tazke, koli tomu mi stroskotal 5 rocny vztah , lebo on si dovoloval,ja som si dala skakat po hlave a potom som nevydrzala to trapenie a ukoncila som to..... uzsom na nho zabudla, ale to ma trapi ze mam novy vztah, sme spolu rok a pol a zacina sa to opakovat zas ..... taze z toho mi vychadza ze sa musim zmenit

uhm

Nemiluj tie svine (muzov). Ked som mala vztahy, kde som "nemilovala" ale mala som len rada avsak oni ma milovali - lezali mi doslova pri nohach, zboznovali ma, dali by mi prve posledne, snazili sa, bojovali o mna, rozmaznavali ma svojou pozornostou spravanim darcekmi pozvaniami ai. Doslova ma hyckali, "kupovali" si ma. Chceli zavazky - zasnuby svadby. Teraz milujem (alebo je to tuzba? vasen? laska? Uz ani sama neviem. Psych.mi dohovara ze ho milujem az privelmi) tak ver - kasle (j..e) na mna. Nema pre mna mile slovo a to ho ja nimi obsypavam ako svinu perlami, mna nikam nevezme (na prechadzku, na vencenie psa, so sebou na ryby, na masaz, welness, lyze, najest sa niekam alebo ist niekam na vikend, do kina, o dovolenke mozem akurat tak snivat ako o sci-fi ai), nic mi nikdy nekupi nedaruje (do mna neinvestuje nic a ani mi nic nedava. Ani cas (aby sme sa stretli boli spolu), ani pozornost milotu, ani financie. Nie je ziadna socka a nikdy mi nic neda nekupi - cokoladu kvet cd cokolvek pre radost. Napriklad vie co sa mi paci, co mi robi sposobuje radost. Neziadam nic cenne hodnotne zeby parfemy sperky kabelky topanky handry kozmetiku. Myslis ze jeho by taketo nieco napadlo mi nieco taketo kupit, darovat? Len tak proste, len preto ze som? Alebo ako prejav vdaky ocenenia co vsetko prenho robim, ze pri nom stojim a som? Ja neziadam nic taketo. Nechcem. Ale ja napriek tomu, ze nemam penazi nazvys si kupujem take hovadiny kvoli nemu co viem ze sa mu pacia, ze ho tym potesim, tak radsej si odpustim aj jedlo pre seba len aby som si mohla kupit cim ho potesim vzrusim ai co ma rad, co sa mu paci a on mne nic. Vravim, najhlavnejsie co chcem je spolocny cas nas dvoch prezit stravit ho spolocne. Ze chcem byt s nim. To by mi stacilo. Nic ine by nemuselo byt). Ale hlavne ze do svojej ex investuje vsetko. Seba celeho, svoj cas myslienky lasku malby pozornost zaujem, nemale prachy co do nej nonstop vraza a to su 2r rozideni.
Z tohto vidis aki su to debili tito muzi. A potom sa divia, ake k nim zeny vlastne neraz su? Ze su povrchne, vychcane, ze su doslova potvory? Vsak toto oni chcu. Radsej sa s nimi zahravat nez ich milovat. Inych nemilujem a doslova sa idu roztrhat aby im aspon 1 pohlad usmev venovala, zobru o moju pozornost pritomnost (vyvolavaju vypisuju mi, kupuju si ma darcekmi pozornostami pozvaniami a na veku vzdelani postaveni nezalezi. Robia to mladi ci stari, s 2VS ci s maturou). A zas taky ktoremu by som dala vsetko na svete, ten na mna j..e a ma ma doslova na haku a na piedestali ma ex co bola k nemu taka, aka som ja k ostatnym. Potvora mrcha. Ale tym, ze miloval nema odstup a je zaslepeny, nechce vidiet pravdu, skutocnost.
Takze dievca. V prvom rade zabi v sebe vsetku romantiku. Lasku. Nehu. Svoje dobre vlastnosti. Milotu. Stan sa bezcitnou bestiou mrchou bez stipky moralky. Lasku ber len ako obchod. Nedavaj do vztahu city. Az vtedy ked uvidis ze si to ozaj zasluzia no skor nie. Potom si to nevazia a len trapia zranuju nicia. Proste sa spravaj sposobom - Ma dat / dal. A tie svine ti budu lezat pri nohach. Lebo ak budes takato akou si teraz ty ci ja, citliva nezna mila obetava dobrosrdecna milujuca zranitelna - tak sledujes aj sama u seba co sa opakovane deje u viacerych muzov ohladne teba. Seru na teba, si im na smiech, nevazia si ta, nic nic nic. Budes len trpiet, trapit sa ako teraz ty ci ja, mat oci pre plac. Ak si niektori myslia, ze zo mna hovori zatrpknutost, tak omyl. Vidim to u seba z vlastnych skusenosti, v okoli na inych ludoch dost velkych vzoriek, na skusenostiach inych a vacsiny, alebo staci citat aj tu alebo na inych forach ako to chodi a vidis ze takmer vsade ako cez kopirak a cest vynimkam. Takze ziadne city len chladna kalkulacia. Lasku si nechaj akurat tak pre samu seba, deti a zvierata, prirodu. No nie pre muzov. Lebo si ju nedokazu vazit cenit a az ked stratia nieco hodnotne cenne, uvedomia si neraz az vtedy co vlastne mali a o co prisli. No kym to mali, nevazili si to a brali to nieco ako samozrejme. A to je blbost. Nic nie je samozrejme. A len tak. A nikomu nepadaju pecene holuby len tak zadarmo do huby