Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemá čas

Príspevok v téme: Nemá čas
Anetka7888

ahojte,potrebujem sa skôr vyrozprávať ako poradiť.mám priateľa už niekoľko rokov a vlastne tento problém sa s nami tiahne stále.priateľ na mňa nemá čas.je to úžasny chlap ľúbi ma tak moc.chce mať so mnou rodinu.vo všetkom sa zhodneme a nikdy ani len nepozrel na inú ženu.aj ja ho strašne ľúbim a neviem si bez neho svoj život predstaviť ani na sekundu.priateľ ma veľmi veľa práce celý týždeň robí do 19približne v sobotu tiež robí a vidíme sa len okolo 20-tej takže máme na seba iba nedeľu.Nie je to tým že sa venuje iným aktivitám ani sám pre seba nemá čas.na šport čo je môj koníček on nemá energiu.tak aj ja ho dávam bokom. pritom by som potrebovala niekoho kto by so mnou šiel cvičiť na bicykel alebo hocičo. Keď som s iným chlapom tak mu to blíži ako aj mne bliži keď je s inou ženou preto sa takto nestretávame s nikym. a kamarátky nemám asi vlastnou vinou. snažila som sa veľľľmi dlho naozaj z toho nerobiť nič ... ale keď ste do niekoho zamilovaný a nemôžete s nim byť dosť času je to také bolestivé.Cítim že sa uzatváram stale viac sama do seba ... už nemám ani priateľov lebo tým že nema on na mňa čas sa snažim byť vždy k dispozícií aby som ho aspoň trošku viac videla.Som v neustálom strese a depresií.viem že by som mohla robiť iné veci kebysom mala priateľa čo ma na mňa čas.ničí ma takýto život a nechcem takto žiť.rozprávala som sa sním o tom ale on stým nevie pohnúť.prácu zmeniť nemôže momentálne a mne neostava nič iné len to trpieť keď s ním chcem byť.Je to strašne ťažké a niekoľko krát do týždňa koli tomu plačem čo nemôže byť normalne. Som z toho zúfala a neviem čo mam robiť .. nechcem trpieť ale opustiť ho by bola pomalá smrť.

Delete 2

Môžeš si vybrať, buď peniaze alebo láska? Čo si vyberieš? V dnešnej dobe a na Slovensku je veľmi ťažké nájsť takú prácu aby sa dal zladiť čas aj pre rodinu a priniesť slušné peniaze. bez peňazí človek neprežije!!! A ak by bol tvoj partner doma stále tak nezarobí nič a neuživí rodinu. Smutná to doba ale tak to je. Mala by si byť podľa mňa rada za toto čo máš a trošku porozmýšľaj nad tým ako to v dnešnej dobe funguje a či naozaj chceš niečo meniť. Ak áno, tak ti nemôže nikto brániť ale sprav to rýchlo. Oberáš o čas aj jeho a aj seba ak si sa tak rozhodla - a ty si sa rozhodla. Možno sa nájde nejaká žienka, ktorá si to, že má pracovitého manžela, ktorý nesedí doma, nebehá za ženskými, nepije bude vážiť.

pipii666

no neviem tiež podľa mňa by mal nechať tuto prácu a nájsť si dačo iné a ty tiež si dačo nájdi aby ste mali viacej času na seba teda hlavne ON.lebo do budúcnosti keď takto bude stále pracovať tak ani poriadne svoje deti neuvidí a myslim si ze stráviť čas zo svojou partnerkou a deťmi je viac ako peniaze.

grass

A čo keby si si aj ty našla prácu na pár hodín, aby nemusel všetko ťahať on, a tým pádom by si mohol nájsť prácu, v ktorej nebude zabíjať celé dni?

Annamária123

Tak predovšetkým úžasný chlap má na svoju lásku, ktorú tak veľmi ľúbi, čas a tiež pre svoje deti, teda rodinku, ktorú ako ty tvrdíš si raz s tebou hodlá založiť. Ak nemá čas už teraz, tak počítaj s tým, že ho nebude mať ani potom - t.j. s chorými eťmi budeš u lekára s deťmi sedieť zásadne ty, aj obklady pri horúčkach im budeš vyieňat ty, aj na rodičko budeš chodiť ty, aj hrať sa s nimi budeš ty, aj na výlety budeš s nimi chodiť ty, aj úlohy ty, aj rozhovory ty, aj upratovať ty, aj variť, riadiť atd atd atd...tak si polož zásadnú otázku - na čo ti je tenot chlap? Na dve veci, drahá, tak máš dve možnosti - buď to mu dáš riadnu hubovú polievku a ultimátum,a lebo sa ber kade ľahšie z takéhoto vzťaju, lebo už teraz máš depky a nevieš si ani predstaviť, čo je to byť s chlapom, z ktorého nemáš absolútne nič. Ani ekby zarábal miliony, ti nebude časom stačiť, pretože rodina potrebuje prítomnosť otca a partnera. Takže zváž, či je on tým pravým.Inak riskuješ, že na to prídeš, keď už budete mať deti, nejaké hypotéky a pôžičky a ver, že rozvod bude omnoho bolestivejší. ALEBO si zvykneš, že nie si partnerka, len slúžka a kuchárka. Je to na tebe.

tasty

to budeš mať s ním šťastnú rodinu pre budúcnosť, deti ho vidieť nikdy nebudú, lebo keĎ príde domov tak už budú spať,
pekná budúcnosť ťa s ním čaká, ale láska je láska :D ružové okuliare a ideš

tiež by som chcela vedieť akú prácu vykonáva a či je životne dôležité a nevyhnuté z existenčných dôvodov pracovať tak dlho

mrcina

a co vari guvernerom narodnej banky ci co?
kazdy je nahraditelny-ako v praci, tak vo vztahu, to by ste si mali uvedomit obaja

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemá čas - Fórum - ZDRAVIE.sk