Prekročenie rýchlosti mimo obce

Príspevok v téme: Prekročenie rýchlosti mimo obce
Lucka8889

Dobry den,

prekrocila som pokutu mimo obce, kde bolo obmedzenie rýchlosti na 70 km/h. Išla som tak do 100 km/h. Pričom som nemala zapnuté ani svetla načo ma policajt mávnutím ruky upozornil no nezastavil. Videla som, ze mali radar. Koľko mi asi možem prísť pokuta? Vzhľadom aj na nezasvietene svetla? Je nejaká šanca, ze mi pokuta aj nepríde? :D :/ Dakujem. Pekný den.

Slobodna

Nie ty trupka paradajka, od 18tich sa dava na SVK vodicak :)
0vecka ty ma vobec nezaujimas.
vidis lucka a preto som sa ta pytala kto ti dal vodicak, ked tvoj instruktor ani nevedel kde sa svetla zapinaju :)
Bezpecnost na cestach je aj o tom, ze niektori nie su vobec vhodni na soferovanie, vid zakladatelka.
Lucka precitaj si svoj hlavny prispevok, tak teraz neprekrucaj ;)

Lucka8889

čo myslíš? Dokážem si to zrátať, ci nie? Odpovedz si nato sama pre seba... ;) a tu nejde o kalkulačku, skôr mi išlo o to, ci ma niekto s tym skúsenosti, aké su sumy vrátane svetiel, resp. Ceny za nezapnutie, ale v prípade, ze ti pošlú fotku domov. Vieš čo znamená téma "témy nesúvisiace so zdravím", pani vodička? Môžeš mi dat náznak toho, ze som sa na niečom rehotala?! Slečna, gratulujem Vám ku skvelému inštruktorovi, máte naozaj šťastie. Ten moj nevedel kde sa zapínajú...a práve preto som si včera zabudla zapnúť svetla. Ale ano, veru na cestách som fakt už stretla všeličo... S tym súhlasím.

paradajky

nie kazdy polis ti da hned pokutu, niektori len upozornia. uvidis ci ti pride.

Slobodna a ty co mas vodicak od 15tich? :D ty si taka hasteriva :D ja nepoznam nikoho kto by trochu nepridal mimo obec

0vecka

Slobodna kludni hormon absolutne nevies kde to bolo za akych okolnosti... navazat sa do niekoho ze prekrocil rychlost mozne asi fakt len niekto kto v zivote nesedel za volantom....

mna si tiez odfotili pred dvoma tyzdnami isiel som 120 dovolene 100 tak pod do mna .... :-P

Slobodna

no dobre tak si najdi kalkulacku a zrataj si to,ci ani to nedokazes? Co sa rozculujes? Ja nemozem za to, ze si na prd vodicka, nevies si najst pokuty na nete, zratat si to ale pises to na forum o zdravi, rehoces sa na tom a este sa rozculujes, ked ti niekto napise pravdu. Nie, mne sa nikdy nestalo, ze som zabudla zapnut svetla, lebo nas to instruktor ucil urobit vzdy pred jazdou a rychlost tiez dodrziavam, jazdim uz pomaly 20 rokov bez pokuty a nehody ale stretnut dnes na ceste mozes skutocne vselico :-S

Lucka8889

Mila slečna,

je logické, ze ked niekto nedodržiava predpisy, je to na pokutu. A ty si kto, ze sa opravnujes súdiť moj štýl jazdy? To, ze mi niekto dal vodicak a ze som včera zabudla zapnúť svetla, lebo svietilo oslepujúce Slnko je úplne normálne vzhľadom nato, ze da to občas stane každému, aj tomu dokonalému vodičovi, a tvrdiť, ze ty si nikdy v šoférovaní nespravila chybu by bolo trúfalé. Ja som tuto tému nezaložila za účelom, aby som sa pochválila, nikto sa takýmito vecami nebude predsa chvalit. Zvláštne, ako si dovoluješ tvrdiť, ze je niekto zlý vodič, ak nemá zapnuté svetla. ...a tie reči, kto mi dal vodicak..... Jazdiť technicky viem, tiež nie som ten šofér co by nejazdil plynulo v premávke. Dodržiavanie rýchlosti je na každom a ked to nedodržiava v žiadnom pripadne neznamená ze je zlý sofer. A co sa týka svetiel, vyjadrila som sa hore. Ale v každom prípade dakujem za príspevok, aj ked ma nejako neobohatil, aj ked si mi napísala, ze si to mam nájsť na nete, lebo Google poznám aj sama. Skôr som chcela počuť presnú sumu aj s pokutou za nezasvietene svetla. Peknú nedeľu, pani vodička!

Slobodna

auto.pravda.sk

staci si to pozriet na nete a ked nedodrziavas dopravne predpisy, tak pekne plat pokutu. Prosim ta tebe kto dal vodicak, ze jazdis este aj bez rozsvietenych svetiel ??? kokos :D s blbostou by som sa rozhodne nechvalila.