Zmenšenie prsníkov operacia - skusenosti

Príspevok v téme: Zmenšenie prsníkov operacia - skusenosti
nikola7799

ahojte baby... chcem sa opýtať hlavne tých z vás ktoré majú s touto operáciou skúsenosti.. poznáte nejakého dobrého lekára na Slovensku ktorý robí zmenšenie prsníkov.. celý život má trápia veľké prsia a cítim sa velmi nepríjemne hlavne teraz v lete preto som sa rozhodla už konečne podstúpit túto operáciu nakolko ma to velmi obera o sebavedomie. aj ked som napr schudla nikdy nie s prs takže to musím riešiť takto koľko trvá zotavenie a s akou cenou mám cca počítať? dakujem za rady a skúsenosti

Sisa23593

Dobrý deň, chcem sa spýtať či bol niekto z vás na zmenšení prsnikov a ci zmizli pooperačné jazvy alebo ostanú a ako sú viditeľné?

emasss111

DARIO a prečo?..nemám s ním skúsenosti, ale vraj ma veľmi šikovné ruky...u neho sú aj veľmi dlhé čakacie doby vraj...preto som teda k nemu nešla....ale počula som na neho samé chvály...možno sa už zmenil...

Lolita.l

Ahojte zienky mam otazku ohlahladom zmensenia prs uz mam povybavovane vysetrenia o mesiac mam ist k svojej lejarje v irsku dohodnut sa na termine operacie lenze mam strach z operacie .je tento zakrok bolestivy ako dlho trvaju bolesti a uplne vyliecenie ostavaju viditelne jazvy po operacii dakujem vam ...

nikola7799

juuj dakujem vam za podporu taktiez som už odhodlana na operaciu ist odkladat to uz nechcem nakolko sa koli prsiam aj velmi zle psychicky citim a jednoducho chcem uz fungovat bez komplexov. vdaka aj za odporucania v Zv a BB určite sa tam informujem :)

jajamaja

Ahoj, Nikola,
som 7 dni po operacii a chcem Ta podporit! Tiez som roky vahala a zbytocne som to odkladala. Chcem Ti poradit, aby si s kusila uhradu cez pistovnu, ak mas v suvislosti s velkymi prsiami aj zdrav. problemy. Mna operacia nastala nic, kedze mi ju schvalila. poistovna. V kazdom pripade som bola v Roosveltovej nemocnici v BB, maju tam vyborny pristup k pacientovi, doma som bola na 3 den po operacii, bolesti nemam takmer ziadne, iba ma rany trocha svrbia a davamm si pozor na dvihanie ruk, kym si moje svaly zvyknu. Naozaj. sa niet coho bat. A hlavne ma uz tyzden neboli chrbat. Takze chod do toho!

ema111

ahoj,
ja osobne som podstupila modelaciu prs so zmensenim jedneho prsnika u doktora Pikulu vo Zvolene...ja mozem tohto lekara len chvalit, s vysledkom som spokojna :) co sa tyka samotnej operacie, prebehla v pohode, bez problemov...trvalo to necele tri hodky sa mi zda, po prebrati som nemala ziadne strasne bolesti....len obcas to stipalo, ale po tyzdni som sla v pohode do prace...aj ked pri celkovom a rapidnejsom zmenseni to bude asi kusok horsie, ale asi nie take zle ako pri silikonoch, tam je vraj najvacsia bolest :) ak nenastanu ziadne komplikacie, tak po tyzdni az 2 tyzdnoch by si mala byt schopna zase nabehnut do bezneho zivota, samozrejme opatrnost je na mieste :)
co sa tyka ceny, ja som platila necelych 1400 eur a ked som si pozerala cennik, tak zmensenie bolo asi o 50 alebo 100 drahsie, takze do 1500 eur by si mala vojst...ale kazde pracovisko, kazdy lekar ma iny cennik....napriklad ten doktor, ktory operoval mna vo ZV, operuje aj v Bystrici a tam by ma opka vysla drahsie...staci si popozerat na internete rozne plasticke chirurgie a ich cenniky, popripade recenzie na lekarov....a dolezite je aj odkial si, aby si po opke nemusela cestovat dlhe hodiny...