Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo ma nechce zobrať k nim?

Príspevok v téme: Prečo ma nechce zobrať k nim?
JakubV.

Ahojte,
od decembra chodím s jedným dievčaťom, s ktorým som sa zoznámil počas svojej brigády na jednej vysokohorskej chate.
Rozumieme si, chodíme sa spolu zabávať, pomáhame si, ale keď sa jej spýtam niečo na jej rodinu, tak tému otočí. Ak jej volajú rodičia, tak odíde do druhej miestnosti alebo niekam mimo.
Ja som jej v piatok spomínal, že by mohla prísť k nám, nakoľko rodičia ma už veľmi pokúšajú, pretože im všetci známy hovoria akú mám peknú babu keď nás videli v meste, ale takisto to odmieta.
Ja som ju už predstavil niektorým kamarátom, ale je mi čudné, že ona nemá takmer nejakých známych, kamarátov, proste nikoho.
Čo by ste robili vy na mojom mieste?

MMMNNNMMM

Ešte nie ste až tak dlho spolu aby ťa musela predstavovať rodičom alebo ty ju tvojim rodičom. Tiež si myslím, že vyčkaj na pravú chvíľu a netlač na ňu, lebo zrejme sa za niečo doma hanbí.

liberta25

radim ti, netlac na pilu a nateraz to prestan riesit. nemozes vediet, ake su pomery v jej rodine, co sa tam stalo, ale je velmi pravdepodobne, ze to je daleko od idealnej rodiny, ked o tom nechce hovorit. nechaj jej cas, kym bude citit, ze ju budes brat so vsetkym aj tym negativnym, co k nej patri.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo ma nechce zobrať k nim? - Fórum - ZDRAVIE.sk