Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

2 tyzdne po protikvasinkovej diete

Príspevok v téme: 2 tyzdne po protikvasinkovej diete
Dtrl

Dobry den,

mam 2 tyzdne po protikvasinkovej diete. Nejedla som ziadne sacharidy, podla papieriku na moc som v ketoze, beriem cesnakove tabletky, extrakt z grepu, laktobacily, kokosovy olej a oreganovy olej. Ku tomu beriem Urovaxom a brusnice pretoze trpim uz rok a pol na zapaly mocovych ciest a na nonstop palenie pri moceni aj ked nemam zapal, ktore mam odkedy mi predpisali 2xantibiotika. Preto som sa aj rozhodla drzat tuto dietu. K tomu mam biely povlak na jazyku, vela som pribrala, som velmi unavena a poslednu dobu som mala aj nejake mykozy. Problemom je,ze po diete okrem toho, ze som nemala zapal (moze to vsak byt aj tym Urovaxom) sa nic ine nedeje. Povlak mam stale, neschudla som a este som viac unavena. Nedeje sa nic z toho co vsetci popisuju ako sa precistuju a pod. Normalne sa stravujem zdravo, vela zeleniny ale vacsinou vegetariansky ale pomedzi to som mavala velke chute na sladke a pecivo takze som nevedela odolavat. Neviem ci uz mozem pridat aspon nejake celozrnne potraviny alebo ovocie pretoze sa bojim, ze tie 2 tyzdne budu uplne zbytocne. Maso sa mi uz ale naozaj prieci a zo zeleniny sa nenajem ked som 12 hodin v praci a bez chladnicky takze si ani nemozem nic pripravit az dokonca dna. Som frustrovana, rada by som pocula nejake rady. Ako to prebiehalo u vas a ako dlho ste mali pociatocnu fazu?

Dakujem!

neprihlasena

A k biorezonancii - ide o podvod. Uz len princip, na ktorom je pristroj zalozeny, je fyzikalny nezmysel. Ludia, nedajte sa nachyat na kazdu novinku. Bolo to uz aj medializovane. Vyhadzujete peniaze.

neprihlasena

Mohla si si namiesto toho tyrania pozriet studie, ktore preukazali, ze protikvasinkova dieta nema ucinok. Vies, ludia ti tu budu radit hocico, niektori neskutocne hluposti, reklama ti bude ospevovat svoje produkty. Ale klinicke studie ti povedia, ci tieto trendy vyznam maju. Protikasinkova dieta ucinok nema, udaj je z roku 2015.

Moireal

Skus sa dat vysetrit na tie chlamydie, myko a uraplazmy alebo skus alternativu. Skus Albertovu, ak si na Slovensku alebo cinsku medicinu. Tiez mam podobne ba este horsie problemy a nik mi uz roky nevie pomoct. Nezijem, len zivorim...takze viem ako sa citis. Bola som na biorezonancii, tam mi zistili tie potvory, co ti radim,aby si sa na ne dala vysetrit a este vselico ine, tak som brala kuru, lenze potom som sla prec zo Slovenska a tolko penazi na alternativu nemam, kolko tuna pytaju a podporu nemam tiez,lebo sak to su vsetko sarlatani....nevladzem.

Dtrl

Vysledky mam v poriadku, gynekologicka mi uz sama povedala, ze mi nevie pomoct. Poslala ma na imunologiu a tam je tiez vsetko v poriadku.

Dtrl

Tak a ako by si to riesil/a? Pretoze lekari ti nepomozu. Imunitu mam v poriadku, moc mam v poriadku, vsetko je ok ale ja sa zdrava necitim ani nahodou. Najviac mam problemy po sexe aj ked dodrziavam vsetko co mozem a moj vztah je z toho dost poznaceny pretoze stale nieco. Jem najviac zeleniny z ludi co poznam. Vela ovocia, celozrnne potraviny a pod. Aj tak napriklad nemam kazdy den pravidelnu stolicu ako moj manzel. Celkovo ked sa clovek pozrie na moju tvar, nevyzera zdravo. Som uz zufala a tak skusam vsetko.

Moireal

Protikvasinkova dieta nestaci a podla mna je to aj tak nezmysel. Za dva tyzdne sa toho moc nezmeni, ak je ta candida tak rozsirena po celom tele. Nemyslim si ani ze je zdrave ju drzat 3-6 mesiacov ako sa to radi. Clovek potrebuje cukry, je to to zakladne palivo pre cloveka a aj najstravitelnejsie v podobe ovocia. Candida je dosledok a nie pricina problemov, lebo candida je prirodzena sucast cloveka. Takze ani vynicit sa neda a ked uz aj clovek drzi 3-6 mesiacov a da si potom banan, priznaky su naspat. A nie kazdy ju moze drzat, kazdy ma iny metabolizmus.
Nejest rafinovane cukry a malo sladidiel ako javorovy sirup, med, kokosovy cukor su pravidla celozivotne dobre ale prestat uplne so sacharidami a este na tolko mesiacov je holy nezmysel. Ine je ak ma clovek neznasanlivost ovocneho cukru ale inak nevidim zmysel nedavat si zdrave cukry v podobe ovocia, ryze, ovosu, strukovin a pod.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

2 tyzdne po protikvasinkovej diete - Fórum - ZDRAVIE.sk