Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malatnost, uzkost , stres

Príspevok v téme: Malatnost, uzkost , stres
MajkyGinger

Zdravim

V poslednej dobe neviem zvladat stres,z nicoho nic na mna pride pocit paniky alebo prezivam dlhodobo stav napatia az po kym nevypenim...
Najhorsie je z v poslednom case mam pocity na odpadnutie, niekedy sa mi toci hlava a pod. Nezaberaju ani medovkove caje ci rozne preparaty ako sedativ Pc a pod. Praveze naopak este viac pocitujem napatie ktore akokeby musim prekonat este vacsim stresom...ani magnezium mi az tak nepomaha...som mlady snazim sa hybat a cvicit pravidelne, neviete o co by sa mohlo jednat, zazil uz niekto nieco podobne? Chcem to zarazit cim skor.

Dakujem za odpovede.

MajkyGinger

Ahoj, jasné možeme o tom pokecať aj celkovo kto ma nejaké rady ak otomu predchádzať a pod. tak majky.mic@gmail.com

Inak je jasné že je to skôr všeobecna téma, len by som chcel vedieť či naozaj moj stav odpadavania, resp. pocit na odpanutie, slaboasť, malatnost či doslova paralyzy môže byť vyvolaný stresom alebo je to náznak nejakej inej choroby alebo skôr nedostatku živín a pod.

Marsmeloun

Ahojko :) že či zažil už niekto niečo podobné ? niečo podobne zažíva každý tretí človek :D :D vystresovanosť, neuroza, uzkostné stavy , panická porucha , ...atd to sú pojmy , ktoré s tym uzko súvisia ... dôležité je naučiť sa zvládať stres , vyhladať príčinu čo ti ho sposobuje , poprípade zamakať na relaxácii.... ak chces nechaj mail môžme o tom popísať :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Malatnost, uzkost , stres - Fórum - ZDRAVIE.sk