Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Drobné vyrážky

Adikaaa

Ahojte, mám rovnaký problém. Asi dva mesiace som brala ATB a teraz po ich dobratí sa mi začali na čele robiť také malé vyrážky. Úplne po celom čele. Nikdy som podobný problém nemala. Trvá to možno tak týždeň, no neviem si s tým nejako poradiť. Prosím pomôžte!
Ďakujem za všetky rady, prípadne skúsenosti ;)

Miso

Dr. Happo : Dobry den dakujem za vas radu. Dnes som to skusil zda sa mi ze mi to aj pomohlo ale mam byt az taky cerveny? Vytieklo mi aj trochu krvy prehnal som to? Dufam ze nevadi ze som miesto slnka pouzil lampu pretoze u nas na orave nesvietilo.

Dr.Happo

som rád,že Vás moje liečenie zaujalo.Podrobnejší návod:Vápenco-cementová omietka musí byť natretá vápnom-dezinfikácia,vhodné sú staré domy,tie sa natierali vápnom.Šúchanie pupienkov musí byť opatrné,aby ste si nezošúchali aj zdravú pokožku.Vývar repíka treba lúhovať do ochladnutia,môže sa použiť aj na druhý deň.Slnko je velmi potrebné-pozor na zamračenie! Držím palce.

MioMa3

dr Happo / Ethel - tak takto som sa uz strasne dlho nezasmiala :-D skoro ludia tomu uz aj uverili ze to pomaha :-) vyskusaj seriu dado sens pur derm, alebo pytaj v lekarni vzorku z toho, mne tie pupienky sice zmizli az po 1 mesiaci,ale zase sa uz nastastie nevratili :-)a este je vyborna taka salviova voda alebo toner, ale neviem presne ako sa to vola...

dr.Happo

najlepšie Vám pomôže pošúchať akné o vápencocementovú omietku-brizolyt,následne vyutierať repíkovým odvarom a nechať vysušiť na slnku

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Drobné vyrážky - Fórum - ZDRAVIE.sk