Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

O nás

Filip TT

Vyskakovacie menu pod hlavnym menu je dost citlive. Ked sa clovek chce prihlasit musi cez to prebehnut myskou a hned strati prihlasovaci dialog, lebo mu ho prekryje to vyskakovacie menu.

Ty si pripad Adria - potesil som sa. :o)

adr1a

Cliattsi. Ved uz sa tolko neospravedlnuj. Mal si pravdu a stoj si za svojim.

Ja sem teraz pisem cez mobil (aj predtym). A cez mobil mi to hrozne neprehladne zobrazuje (celu stranku, prispevky), proste mi to blbo ukazuje, nacitava. Predtym mi to prehladne vsetko zobrazovalo. Teraz po novom je to vsak proste nanic. No a ze tu sem-tam nabehnem, nebudem predsa zakazdym behat za pc ako blba (vypinat zapinat pc ai). Mobil mam pri sebe nonstop

Cau brasko. Hnevas sa na mna ked si mi dal za meno vykricnik?

Andrej

Ahojte,

Nic sme nemazali, nebojte sa.

System sme menili podla toho ako nam to diktuje doba a hlavne pan Google.

Vsetky data aj funkcie by tu mali byt. Su prisobene aj pre pouzivatelov mobilov, ktorych je uz polovica z Vas. To uz nejde ignorovat.:) museli sme zmenit design.

Funkcie nas este obcas neposluchaju, ale vsetci na tom robime ako draci.

Stranka je hlavne rychlejsia a verim, ze si vsetci rychlo zvyknu na nove tlacitka na klikanie.

Za SMS na podporu dakujeme, kazdy sposob co nam hovori, ze sme uzitocny nas tesi.

Aj ja teraz klikam z mobilu, leziac uz pod perinou. A stanka sa mi lahko cita a pouziva. A to presne islo.

Dobru noc

Cliattsi

Pardon aj za moju poslednú reakciu, lebo som sa uponáhľal a celý tento nový systém som si celý nepozrel. Čiže všetko, čo som písal o časti KAM SOM PRISPEL nesúhlasí s tým,, čo som napísal.

Jednoducho som bol zbrklý a takto to dopadlo. To, čo som písal, že na vašej stránke nie je, tak to tam je, ibaže je to trochu schované.

Je to v časti VYHĽADÁVANIE a potom odkliknuť hore ZDRAVIE.sk - Fórum

Cliattsi

PARDON, MOJU REAKCIU VRACIAM SPÄŤ. Lebo teraz som na Google zistil, že tie príspevky-témy na stránke ešte aj NAĎALEJ MÁTE A TO JE FAJN:-). Ale nedostatok je niekde inde:

No teraz som napr. zadal do Google sociálna fóbia a zistil som, že mi to vyhodilo tie isté odkazy na príspevky na Zdravie.sk, ktoré som tam videl aj pred zavedením nového systému. Čo je OK, v úplnom poriadku, ale o tom nechcem hovoriť, ale Google mi napíše, že "Viac na stránke Zdravie.sk" (čo samozrejme napísalo aj predtým, než ste zaviedli nový systém), lenže keď ja idem na tú stránku, tak sa síce k tomu jednému z tých č tém, ktoré mi vyhodí Google aj dostanem, napr. k tejto téme www.zdravie.sk, ktorá je teda staršia, ibaže tu už nie je funkcia na stránke, ktorá sa volá VYHĽADÁVANIE, ktorá mi v minulosti aj vyhľadala napr. na túto tému aj 50 – 100 rôznych aj veľmi starých diskusií, napr. aj z roku 2008. Teraz to tu ale NIE JE.

MOJA OTÁZKA JE TEDA: PREČO STE NA STRÁNKU NEDALI FUNKCIU VYHĽADÁVANIE, ktorá tam predtým bola? ALEBO PRIDÁTE JU ČASOM? ĎAKUJEM.

Aj som vám minule poslal 1 SMS za to, že mi toto fórum pomohlo, lebo mi naozaj pomohlo, ale pomohlo by mi ešte viacej, ak by ste tam zaviedli aj túto funkciu, lebo inak sa k tým starším témam nielen ja, ale aj ostatní užívatelia vašej stránky jednoducho nedostanú. Dúfam, že to nejako poriešite, lebo aj by to tam nebolo, tak si myslím, že tie staršie príspevky budú viac menej zbytočné, vzhľadom na to, že nikoho nebude baviť sa k nim preklikať cez tie šípky, ktoré sú umiestnené dole, aby prehľadával témy podľa pridania najnovších reakcií do tém, čiže OD NAJNOVŠEJ PO NAJSTARŠIU- Pretože to bude veľmi zdĺhavé hľadanie pre toho človeka.

Ďalšia vec, v časti KAM SOM PRISPEL sa mi neukazujú moje príspevky, ani tie staršie, ani tie po zavedení nového systému. Ale asi na tom pracujete, nechcem všetko hneď kritizovať a nie som tiež programátor, ale viem, že zmena systému na nový si vždy vyžaduje určitý čas.

Ja zas nemôžem povedať, že je to celé zle. Sú tam aj určité veci vylepšené a myslím, že ľudia si postupne zvyknú (myslel som aj seba).

Dúfam, že tieto naše príspevky aj čítate, lebo tu ani nemáte kontaktnú emailovú adresu.

Po tom, ako som zadal „Pripomienky na admina“ sa mi zobrazilo hlásenie Whoops, looks like something went wrong. Keďže neviem moc po anglicky, tak Prekladač Google: Jejda, vyzerá to, akoby sa niečo pokazilo.

Dovidenia

Filip TT

Mna potešilo, keď som uvidel tlačítko "Moje obľúbené príspevky", to presne mi chýbalo. Bohužiaľ sa nejedná o jednotlivé príspevky, ale o celé témy a to je už niečo iné.

Keď už, tak by sa malo dodržovať jednotné názvoslovie: keď je tlačítko "Nová téma" tak by malo byť tlačítko "Obľúbené témy" .

Oceňujem, že sa podstatne zrýchlilo načítavanie nových príspevkov a možno aj tém (neskúšal som). To predtým spôsobovalo, že ľudia ťukali do tlačítok viac krát a pridávali rovnaké témy a príspevky.

Ahoj Adria!

adr1a

Zdravim.

Novy vzhlad stranky www.zdravie.sk je neprehladny, kvalitativne sa zhorsil, je to zmena k horsiemu!

Tu nejde o zvyk, ale ci zmeny sluzia na prospech veci. Vasu stranku (hlavne forum) som mala rada, ze bola vizualne prehladna, prakticka zrozumitelna, sympaticka, nebolo jej co vycitat. Zmeny ak sa uz robia, tak maju sluzit k lepsiemu a prehladnejsiemu uzivaniu stranky. Sorry - toto Vam naozaj nevyslo. Cele je to zle a neprehladne.

Nemozete sa vratit k povodnemu formatu stranky? Kludne si spravte prehlad spokojnosti uzivatelov prispievatelov na Vasom portali. No uz nizsia ucast, aktivita v prispevkoch naznacuje, ze sa nemylim..

Dakujem

Mesačný princ

Vidíš, ja som si to nevšimol... Hm ...Vrrr a naozaj je to dosť neprofesionálne ak je to tak. A keď sme už pritom, tak ani ten nový vzhľad stránky a celková funkčnosť nie je naj :(

Cliattsi

Dobrý deň. mňa by zaujímalo, prečo ste povymazávali všetky predch.. príspevky z archívu. Boli tam naozaj cenné rady od užívateľov a niekedy dokonca aj cennejšie než z originálnych článkov o zdraví, ktoré dávate na túto stránku. Aj keď aj ony majú svoju váhu. Mohli ste aspoň upozorniť niekde na úvod stránky, že to všetko vymažete. Ďakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

O nás - Fórum - ZDRAVIE.sk