Ako nájsť polovičku?

Príspevok v téme: Ako nájsť polovičku?
som_sám

Ahojte,

potreboval by som poradiť ohľadom pomoci ako si nájsť partnerku. Vec sa má takto, že pokiaľ som študoval, tak ma to síce trápilo, ale nejak som sa tým nezaťažoval. Teraz mi to začína všetko dochádzať o čo všetko som prišiel a mám pocit, že už som zmeškal svoj vlak. Problém je o to horší, že nemám veľmi rád diskotéky a rôzne podujatia ako festivaly a podobne, čiže tadiaľ to cesta nevedie. Bohužiaľ ani moje koníčky či záľuby sú mimo spoločnosti. Taktiež som skúšal aj rôzne zoznamky, no bez úspechu. Ostáva mi dúfať, že možno v budúcej práci niekoho stretnem, ale aj to je otázne, nakoľko je charakteru, kde sa vyskytuje len mužskí kolektív.

Podarilo sa niekomu uniknúť z takto začarovaného kruhu?

miki26

My to proste vieme, že si slobodná :) My chlapi to dokážeme vyčítať aj z písmenok. Pred nami to neukryješ ani nezamaskuješ, chceš nás - chlapov :P

Slobodna

Staram sa o seba a ako stara dievka rozhodne nezomriem, o mna sa bat nemusis, pretoze prave ja som dokazom toho, ze tento pristup funguje, ale komu niet rady, tomu niet pomoci.

chlap4852

som_sám: Na psychorady od žien sa vykašli. Každý si vyberá partnera, ženy obzvlášť. Na zoznamke majú ženy viac ponúk, nečakaj od každého stretnutia veľa. Ide o to čo môžeš ponúknuť, či o teba budú mať záujem také ženy o ktoré máš záujem ty. Podstatný je vzhľad a sila, ale pre staršie ženy ktoré chcú rodinu ohodnotia aj zárobok, vlastné bývanie a podobne. Hľadaj ďalej, žien je približne toľko ako mužov.

miki26

Niekedy fakt láska príde aj sama. Len treba mať aj príjemnú reč tela a netváriť sa celý čas ako keby si niekto dal na raňajky citrón. Fakt s dobrou a jasnou rečou tela sa dá aj nemožné. Každý kto má problém v oblasti vzťahov tak by som to odporúčal. Navyše ženy to v pohode ovládajú, majú pochopenie pre kadejaké psie kúsky, pokiaľ sú vo všetkej počestnosti :D S nimi sa srandovať určite dá.

michal555

@idylka dakujem za dospecifikovanie, suhlasim s tebou. Tak ak je zena iba krasna ale celkom financne zavisla na chlapovi, nedokaze byt sama tak to je iny pripad. Ked sa zamyslim tak poznam niekolko zien z mojho okolia ktore su tak nadpriemerne uspesne. Napriek tomu ze som ich nevnimal pred tym ako krasne, tak to cim si presli a ako su ostrielane, co vyzaruju a v neposlednom rade aj ako chodia oblecene lebo si to ich povolanie vyzaduje, tak z nich spravilo uplne ine zeny.

A vies ako sa vravi, ked ju milujes, nie je co riesit. Mne sa napriklad na niektorych zenach pacia prave nedostatky. Ked povie ze ma atypicky nos tak mne sa zda na nej prave naj sexi. Takze krasa znamena pre kazdeho nieco ine :)

@-_- ja viem ze som skvely, to bude tym ze som este stale slobodny :D