Pohľad ženy versus pohľad muža na inú ženu

Príspevok v téme: Pohľad ženy versus pohľad muža na inú ženu
view

Všimla som si že keď idem oproti nejakej žene či viacerým ženám naraz tak sa na mňa dívajú dosť opovrhujúco a ich pohľad je taký že si ma dokonca akoby očami rentgenujú od hlavy až po päty. Ich pohľad je taký akoby s odporom a s nechutením na mňa. U mužov som si všimla pravý opak aj keď niektorí najmä starší muži sa tiež na mňa dívajú akoby s odporom. Ale bežne u mužov vidím že sa nedívajú ani tak na celé telo len na tvár sa sústredia čiže dívajú sa mi do očí a akoby sa aj trochu usmievali.
Len chcem vedieť vážene žienky a muži že ak sa dívajte na oproti idúcu dievčinu či ženu prečo sa dívate tak rozdielne? Prečo pohľad mužov sa zameriava aspoň u mňa na tvár a tvárite sa celkom milo a zase pohľad žien na mňa si premeriava celé telo a potom na tvár a tvárite sa tak kyslo? Ako je mi to dosť nepríjemné ak idem oproti a všetky ženy vo veku cca nad 25 si ma premeriavajú a doslova niektoré by ma pohľadom zabili. Prečo? Veď nechodím ani výstredne oblečená tak bežne ani niesom výstredne nalíčená, snažím sa tváriť milo a predsa...ˇ
Ďakujem na vaše vyjadrenia prípadné :-)

talya

presne pre toto som prestala chodit do zenskeho fitka... tie slepice tam po mne cumeli, riesili co mam oblecene, ako vyzeram, ci som spotena, ci mam znackove tenisky, atd. chlapi su v tomto ovela normalnejsi, zacala som chodit do obycajneho fitka kde chodia vacsinou chlapi a odvtedy mam pokoj! nikto tam po mne negani. to je proste v zenach zakorenene ( i ked sama som zena) riesit druhe - pretoze si ich potencialna konkurencia. staci, ze si trochu krajsia, chudsia a pod. uz maju o com! a dovod ohovrarat a komentovat. sama falos! preto nemam ani ziadne kamaratky iba kamaratov, do tvare cmuk cmuk a za chrbtom velmi tvrde ohovaranie, to su zeny