Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

kararr

veru take tucne ze pohroma... posledne roky slovenky neskutocne priberaju na vahe... kazdy den vidim kopu tucnych zien... katastrofa

Severka

Ja som extremne moc pribrala ale schudla kvoli liekom a chorobe.

Vsetko sa dalo do normy a mam dobru vahu na vysku.

Moji dedkovia, babicky aj ich rodicia boli stihli.
A jedli pikantne jedla.

A ja som po nich zdedila vahu.

V jar a leto vazim 55 kg a v jesen a zima priberem a vazim 60 - 65 kg.

A mam postavu presypacie hodiny.

V detstve som mala vahu navyse a potom som isla do vysky a mala som velmi dobru vahu.

Ja nevyzeram ako slovenka a povedalo mi to obrovske mnozstvo ludi.
A nemozem prekonat ich krasu.

Som pekna ale nemam slovensku krasu.

Mrauka

Mne je uplne jedno, ci je niekto tucny, alebo chudy a aj to ako je obleceny. To si este nebol v Anglicku, kde kazdy chodi dohabany ako chce a podla svojej nalady, ale vies co mi vadi?

Slovenska obmedzenost ludi, ktori vyzaduju, aby ini boli ako chcu oni, lebo ini nemaju pravo ani chodit po tomto svete a dychat rovnaky vzduch ako oni, lebo nie su podla ich predstav. Ked ti prekazaju tucni ludia, tak co keby si na nich prestal cumiet? Im tiez vadi tvoja obmedzenost a s hnusom od teba odvratia zrak. Co maju chodit v hice vo vreci?
Niektori muzi by sa mali zobudit z toho sna, ze zeny su tu kvoli nim, aby sa oni mohli odbavovat na nich a slintat nad nimi svojim pohladom.
Niektore zeny priberu aj zamerne, aby mali pokoj od slintajucich sexistickych chlapov, lebo sa z nich idu dogrckat. Najlepsie je, ze to robia prave taki, ktori za nic nestoja. Normalni muzi maju radi skutocne zenske krivky a nepotrebuju sa na nich odbavovat.

MedvedikM

A o to ide, aby sa clovek citil dobre. Takze ak to konecne aj slovenske zeny dokazu, je to konecne na dobrej ceste. Ale ako hovorim, zdravotne hladisko by nemal nikto zabudat. No citit sa zle kvoli tomu, ze "co si druhi pomyslia", to je take slovenske. Sama mam 45 kil a je mi fuk, co si druhe baby obliekaju, ked vazia dvojnasobok ako ja. Na Slovensku je to este stredovek. Ale zeny sa konecne zobudzaju, co je len dobre. Nenechat si pokazit naladu obmedzenostou druhych.

knedlesk

Medvedik m to je fakt na zatlieskanie a uznanie ked si tucna baba oblecie kus odevu z ktoreho jej faldy a celulitida trcia ved nech sme ako v Amerike ze? ja len obdivujem ze sa taky clovek citi tak dobre ked ide po ulici .

trihydrogen

Ľudia, ukľudnite sa prosím.. Keby môžem vrátiť čas s5 tak som radšej to nižšie 72 kilové teliesko ... Teraz ma vytiahlo do výšky a nemám ani 45 kilo / 178 cm a takmer som prišla o život .. bojujem a snažím sa pribrať na 50 kíl ... tiež to začalo posmeškami že aha hentá jaká tučná.. a ako som dopadla ... však pokiaľ to nie je morbídna obezita je všetko v pohode .. A ukážte mi .. Kde na Slovensku sú akože tie "tučné" dievčatá? .. Pretože ja ich nikdde nevidím ... Sú kráse .. Majú ženské tvary .. .Sú vyspelejšie .. Sú sebavedomé a ,,, ŠŤASTNÉ!! Nikto opakujem NIKTO .. nemáte právo určovať ideál krásy ... Pokiaľ nespĺňate tie kritéria. Však radšej nech sa poriadne najedia a potom to aj vybehajú... Je to lepšie ako keď sa báť zjesť čo i len rajčinu .. Mám len 17 ale prešla som si peklom kvôli váhe.... tu som nevidela jediný normálny komentár ... Len samé ako dievčatá tučnejú.. Nenadávajte nikdy nikomu do tučných, navonok sa človek zatvári, že to s ním nič neurobilo, ale o pár mesiacov môže kapnúť pre anorexiu. PEACE

MedvedikM

Sama som podvyzivena, ale musim zatlieskat, ze sa toto deje uz aj na Slovensku. Ze sa zeny prestavaju bat obliekat tak, ako ony chcu, ze sa uz aj na Slovensko pomaly dostava, ze si kazdy moze obliect, co sam chce. Ale ako vidim, este je hrozne vela podrazdenych ludi za to, ze sa niekto opovazi mysliet viac na svoj pocit ako na to, aby splnili esteticke ocakavania niekoho, kto je pre nich uplne cudzi a nic pre ich neznamena. Ked niekoho zoziera, ze si tucna zena oblecie sortky, ten clovek iba ukazuje, ze si nevidi dalej od svojho nosa. Bodaj by sa zeny na Slovensku dokazali vzopriet tomu obmedzovaniu a prestali mat komplexy. Slovenski muzi su zakomplexovani dostatocne. Druha vec je, ze by vsetci, muzi aj zeny, mali mysliet na svoje zdravie a stravovat sa zdravo. Nejde iba o nadvahu, ide o ziviny, ktore clovek nemusi dostavat v dostatocnej kvalite, hoci na pohlad ani nie je tucny. To uz je ale otazka zdravia, nie estetiky.

jano656

najhoršie je že slovenky to vôbec neriešia proste je tu mrte tucnych zien a daju si kratke saty do pol zadku alebo kratke nohavice... ked idem v týchto horucavach po ulici a vidim tie tucne baby v katasoch s celulitídou a trasucim sa tukom je to na zaplakanie... este sa napchavaju zmrzlinou sedia pri kave s kolacom alebo stoja v rade na nejaky fast food... baba vyzera ako hrosica a narve sa do krátkych siat vsetko sa na nej trasie.... hrozne nieco...