Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tucne slovenske dievcata a zeny

Príspevok v téme: Tucne slovenske dievcata a zeny
Matus29

Preco ich je coraz viac a viac?
Preco ich tolko pribuda uz medzi mladymi dospievajucimi dievcatami ktore maju len 13-16 rokov?
Je snad na Slovensku presadzovany trend krasy Obezita a tucnota?
Je na slovensku presadzovany trend stravovania Tlac do seba co najviac a co najcastejsie aby si mala cici rici a bola krv a mlieko?
Vsimam si ked chodim do barov, kaviarni, restik, podujatia alebo len tak sedim niekde na nemesti ci na ulici na lavicke ako nase slovenske devy a zeny neskutocne tucneju. Ako ich drieky a spodne ale aj horne partie naberaju vzhlad pneumatik.
A najviac ma zaraza ako mi hovoril jeden kamos ktory uci telesnu na strednej skole ze neskutecne nase dievcata pohybovo zleniveli. Ze nedokazu ani sportovat. Nevedia sa splhat, nevedia vytrvalostne bezat napr. 5 minut vkuse, nevedia urobit kotul vpred. Su neohybne a usadene v com im brania ich silne stehna, objemne zadky a prsia. Len sa smial ze ked tie dievcata otehotneju raz ake proporcie este naberu. :D
Ja sa len pytam, kde sa nabral ten trend preberania? Preco matky svoje dcery a okolie tlaci do toho ze zena ma vyzerat ako socha Venuse?
Uvedomujete si dievcata a zeny ze tucne telo prinasa so sebou kopu ochoreni?

kristn

Akože vážne? Teraz nejaký debil ide na fórum riešiť že niektoré ženy sú tučné? Keď sa ti to tak nepáči nedívaj sa na ne...Pozrite...Sú baby ktoré by radi schudli ale nejde im to...Možno majú nejaké problémy...pochopte to...a neriešte takéto sprostosti.

BJ_2

Obezita = choroba . To je problem, kto je tucny, alebo prilis chudy, podvyziveny, by mal riesit zdravie, lebo jeho telo ma nejaky problem. A to znaci slabe geny a nezaujem s tym nieco robit , priroda sa snazi len zamedzit, aby sa taki jedinci nerozmnozovali. A ma na to pravo. Bohuzial, oni si myslia, ze su taki aki su, ze kazdy musi akceptovat to, ze jeho telo je chore at ak je obezny. Praveze, v zdravej spolocnosti obezita urcite nenarasta, a vsetci maju priblizne normalne postavy. Cize, zakladatel len upozornuje na alarmujuci stav... nieje to o kulte tela, ani supermodelovskych crtoch... je to proste o tom, ze obezita je choroba a je to ludom pochopitelne neprijemne

pravdaslovenska

Co zeny, ale peknych muzov je na Slovensku ako maku, ako maku.
Bud sa o seba vobec nestaraju, su neokrochani, ziadni gentlemani, alebo sa o seba sice staraju, ale az prilis a vyzeraju ako buzny aj ked nie su. Ziadny vkus, hygiena minimalna a sexice modelkovske by to chcelo? Ha ha. Najprv sa pozrite na seba. Kus sebareflexie vam chyba. Ked si a vyzeras ako pako tak si realne zhodnot svoje sance, lebo taky babu ani peniazmi neohuri.

kujuku

Boze a co sa maju zabit teraz, ked su tucne dementi? Kazdy ma pravo zit. Tucni ludia a aj kreteni, ktori sa nevedia divat inam, ked im to vadi.
Krivky su pre skutocnych chlapov a kosti su pre psov.
Nie kazdy je otrokom a obetou kultu tela.

Herodes8

Nase slovenske zeny nemaju celkovo sebakritiku .. naozaj neviem kto povedal ze u nas mame pekne zeny ja tu ziadne nevidim maximalne par za den mozno dve

Herodes8

Nase slovenske zeny nemaju celkovo sebakritiku .. naozaj neviem kto povedal ze u nas mame pekne zeny ja tu ziadne nevidim maximalne par za den mozno dve

rasto212

Ja sa tým babám divím. Proste tučná, hnusné pomarančové stehná cez ktoré jej je vidieť zelené žily a opálená ako riaditeľka vápenky a prechádza sa po kúpalisku ako modelka...Proste sebareflexia na bode mrazu u niektorých dievčat

matej1111

a teraz v lete...boze ake maju tie baby tucne celulitidove nohy a daju si kratase a kratke sukne popripade saty .... aj ked ma nejake tie kila navyse boze nech sa vie aspon obliect...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tucne slovenske dievcata a zeny - Fórum - ZDRAVIE.sk