Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čudná menštruácia

Príspevok v téme: Čudná menštruácia
Zuzica 555

Zdtavim vas potrebujem piradit ci nahodou niekto nema skusenosti uzivam skoro 2 roky hak microginon vzdy dostavam menzes na 4 den od uzitia poslednej tabletky,lenze tato posldna menstruacia bola zvlastna na 3 den som zacala trocha krvacat myslela som si teda ze som dostala ms o den skor lenze po chvili krvacanie preslo zacalo hnede spinenie ktore trvalo az do vecera vecer uz nebolo nic na druhy den rano teda na ten 4 den som dostala ms ako zvycajne lenze sa mi zdala o nieco slabsia ako zvycajne ms trvala 3 dni ak neratam to 1 denne spinenie cize normalna ms trvala 3 dni inokedy som ju mavala 4 dni a na 5 den sem tam hnede spinenie a hotovo no lenze tato trvala 3 dni plus to spinenie dnove, na 4 den som mala vlozku cistu ale ked som si dala tampon bol spinavy este, na 5 den nic takze som myslela ze je po menzese lenze na 6 den teda po vzati 1 tabletky, som mala cely den ruzovy vytok, odvtedy uz chvalabohu nic, zdoraznujem ze uz 2 mesiace mam velke stresy schudla som 3 kila, nechutk mi jest, nemozem spavat, stale som roztrasena myslite ze takato ms moze byt aj zo stresu? Lebo este sa mi to nestalo nehotna niesom dakujem za kazde rady

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.