Epilator

zuzi74

Pri niektorych epilatoroch je rukavica, ktora sa da nachvilu schladit v chladnicke alebo mrazaku, prilozi sa chvilu na miesto, ked su chlpky a potom zacnes depilovat. Mam sama taky epil. aj rukavicu ale mne osobne sa s tym bohvieako nenarabalo, ja som musela mat miesto uplne suche, nie navlhcene. Tak ci tak, dala som prednost ziletke, mna to tiez strasne bolelo.

belina

alzbetka, asi si to robila zle, ked ti isla krv. ja si podpazusie epilujem (a to mam dost silne tmave chlpky) a zaciatky boli bolestive a chvilu trvalo kym som prisla na to ako to ide najlepsie, ale stalo to za to. chlpky su slabsie a bolest je bez problemov znesitelna, boli ma to menej ako epilacia stehna, a mam to za dve minuty hotove. :) dolezite je natiahnut si kozu tou istou rukou, ktorej podpazusie epilujes. nemoze byt volna ta koza, inak to samozrejme viac boli a poranis sa. dalej chlpky pri epilacii nesmu byt dlhe - hlavne ked si zaciatocnik, najviac 1cm. a takisto by to nemalo byt spotene, ak je, prejdi si pazuchu detskym pudrom. a musis postupovat velmi pomaly.
snad som pomohla :)

Moireal

Wow:D Aj sa ti podarilo cele oddepilovat? Ja som to parkrat skusila a bolest bola tak silna, ze som revala. Pre buducnost, nerob si to uz. Skus ipl depilaciu laserom alebo voskovu depilaciu v salone, to mozno menej boli. Chlpky ti asi nezarastu, to az po castejsej depilacii ale chrasty asi mat budes, nakolko je to velmi citliva partia a tecie ti aj krv.
Fakt to uz radsej nerob. :)
A natieraj sa hojivym kremom viackrat denne. Kamilky, repik, propolis (ak nemas alergiu),aloe vera a pod.