Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna fobia?

Príspevok v téme: Socialna fobia?
Phantomas

Ahojte, potrebovala by som poradit kedze si myslim, ze mam nabeh na socialnu fobiu...alebo ju uz mam. Moj problem je v tom, ze v niektorych uplen banalnych situaciach dostanem vnutorny stres ktory neviem uplne ovladat. Zacnu sa mi triast ruky, zacne mi horiet tvar.... Mam na mysli skutocne banalne situacie, ako napriklad ked musim ist do banky a sa podpisat. Viem, ze to je blbost,ale v jednom okamihu ma prepadne pocit stresu, roztrasu sa mi ruky a vobec to neviem kontrolovat. Vacsinou v takychto situaciach nieco vymyslim, aby som sa tomu vystavit nemusela.... Som z toho celkom zufala, mam v zivote velke plany a vsetci ma povazuju za velmi sebavedomeho cloveka. Trpi ma, ze musim riesit takyto problem, ale myslim, ze to problem je tak to teda chcem riesit. Okrem ineho som momentalne v zahranici a nemam moznost sa vratit v kratkom case domov a navstivit odbornika. Ak by niekto vedel o nejakej on-line poradni, velmi by mi to pomohlo... citala som rozne clanky o tom, ako podobne banality ludom postupne znicili zivot.... prosim vas, poradte mi niekto kto si tym presiel, co mozem spravit. Dakujem

sofie

Sociálna fóbia už zničila veľa životov. Mnoho ľudí ju má. Jeden to rieši, jeden to chce riešiť, jeden o tom uvažuje, ale nemá odvahu to riešiť,ďalší sa ju snaží zakamuflovať.Čo poviete, iba pouvažujte, kto je na tom horšie, či lepšie? No samozrejme že ten, čo ju ihneď po odhalení rieši.Tento problém je riešiteľný, nech trvá akokoľvek dlho. Tu je link, kde to robia bežne, kvalitne a diskrétne. www.harmoniavzivote.eu.sk

Nes

Ahoj. Ja mam tiez lahsiu formu SF. Nedokazem ludom pozerat do oci, mam pocit ze ludia ma posudzuju ako "trapnu, hlupu" osobu a stale mam pocit ze sa strapnim a ze budem vyzerat ako neschopny blazon. Potrebujes byt silny/a, a tiez je dolezite sa ignorovat, neriesit sa a nelepit si nalepky diagnoz typu: "Mam SF, uz citim strach, nezvladnem to lebo mam SF". Cim viac sa budes na svoj strach zameriavat, tym silnejsi bude a tym viac ta bude brzdit.
Jednoducho nezamyslaj sa nad tym kam ides, co ides robit, chod do toho, zhlboka dychaj, nic si neplanuj a predstavuj si ako sa prenasas alebo doslova lietas cez horu svojho strachu.
Neries to tabletkami, iba do seba budes pchat chemiu. Ked sa zo svojho strachu dostanes svojpomocne a bez liekov, tak skutocne prekonas svoj tien a budes na seba hrdy/a.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Socialna fobia? - Fórum - ZDRAVIE.sk