Zničené končeky vlasov

Príspevok v téme: Zničené končeky vlasov
maiika_9

Ahojte žienky :) mam taky problem že mam dost velmi zničene končeky vlasov .. už neviem čo na ne .. nemáám ich ostrihane do postupna ale vidno na vlasoch aj vyššie že mam polámané končeky .. skušala som aj kokosovy olej ale nejak mi nepomáhal .. nefenujem si vlasy len príležitostne nežehlim a kulmujem tiež len cca 2x do roka takže nie su velmi vystavované tepelnym žiareniam .. strihat si ich dáávam pravidelne niekolko cm/mm podla potreby vlasy dlhe do pása a nechcem sa dat uplne ostrihat pretože mi strašne dlho rastu .. Budem vám vdačna za každu radu :) zatial dakujem :) a pekny zvyšok dna :)

Nicole19

Ahojte :) ja na vlasky pouzivam sprej aloe first od forever living :) je to skvely, spevnuje vlasy, ozivuje ich a dodava im lesk a vitalitu. Obsahuje ciste aloe a dalsie rastlinne zlozky, preto vlasy vobec nezatazuje chemiou :) mala som krepovite a suche vlasy, po mesacnej kure si neviem vynachvalit zlepsenie kvality a stavu vlasov :) a este bonus v podobe rychlejsieho rastu vlaskov :) u mna jednoznacne top vyrobok v starostlivosti o vlasy!