Prečo toľko slovenských dievčat a žien "vypaľuje pysk"?

Príspevok v téme: Prečo toľko slovenských dievčat a žien "vypaľuje pysk"?
nefajčiarsom

Si myslia že sú sexi pred mužmi ak poťahujú z cigy? Si myslia že budú pôsobiť vyspelejšie a dospelejšie s cigou v ruke?
Kam sa pohnem všade nejaká baba mladá stará poťahuje ostošesť z cigy a vypaľuje pysk. Už mi to lezie na nervy, v práci mám tri kolegyne a všetke kúria, ide človek niekam sadnúť a tam niet baby ktorá by si nezapálila..
Chlopi aký názor máte na baby čo vypaľujú pysky? Začali by ste si s takou? Lebo ja nie. Mňa to na ženách doslova odrádza a irituje.

oh myyy

Vskutku nechápem čo všetci máte s tým "robia to z frajeriny aby sa cítili cool". Ja kurim lebo je to bud dobre na nervy, alebo si napr. neviem predstaviť ist venčiť psa a nezapalit si, neviem si predstaviť čakat na zastavke 10-15 minut a preslapovat z nohy na nohu, radsej si zapalim a ten bus zrazu pride rychlejsie. Káva/pivo + ciga to je top kombinácia, alebo sa len tak vytrepat na nejaky kopec nad mestom podvecer, zapalit si pustit si na low volume nejaku dobru muziku a sledovat nocne mesto. To si fakt myslite, že ženska ma ine dovody než chlap? Lol...

laura321

mlade to robia aby sa citili dospele a tie dospele vyspelejsie o ktorych pises to robia zo zvyku, neviem ci si pocul, ale fajcenie je zavislost...neviem, co ta to irituje,ludia maju problemov nad hlavy tak niekto chlasta, niekto fajci, niekto si ohryzava nechty, niekto sportuje, niekto travi cas na pc hrami alebo pokecmi, niekto vkuse niekoho hodnoti a ohovara a hodnoti...kazdy sme nejaky.

LuLu363

ja som zena, 22r a NIKDY som si neurobila fotku typu "duck face", nefajčím, neopíjam sa, nechodím po baroch, nemalujem sa takmer vôbec, make -up sa mi hnusí a neznašam ked ho musím mat na sebe (oslavy a tak) a napriek tomu mi chlapci hovoria ze som pekná a hlavne je ze sa páčim sama sebe :)

a tie typy zien co si spomenul sa hnusia aj mne ako zene! fuj, je mi z nich zle..az ma desí predsava zeby som ja mala takú dceru...a hlavne ked vidím tie mladé 15-ky ktoré si myslia aké su "super sexy" ked pouzívajú tony make-upu , oči zmachlené ako panda, výstrich dobrezenie po pupok a v puse samozrejme cigarata

EvickaBBB

Ja som zena a nikdy som nefajcila a nikdy som nefajcila a nikdy ani nebudem. A v zivote by som si nezacala nieco s chlapom, ktory fajci a hlavne by som nikdy nedokazala byt tak sprosta naivka, aby som iverila nejakym planym chlapskym slubom, ze ked sa s nim dam dokopy, tak prestane fajcit. Od toho radsej zistat sama.