Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zoznamky

Príspevok v téme: Zoznamky
nechapavy

Zaujimal by ma vas nazor na zoznamky. Chodim na badoo lebo to ma este aspon uroven oproti takemu pokecu. Ked poslem spravu zene tak vacsina z nich ani neodpise. Pritom vidim ze spravu si precitala, takze nie je moznost ze by sa k nej nedostala. Odpise tak jedna z 10tich zien. Skusal som sa sebakriticky nad tym zamysliet co robim zle ale na nic som neprisiel. Nie som tak skaredy ze by odpisat nemohli, ani si nevyberam prehnane krasne baby, v profile mam aj zaujimave fotky, nedavam ziadne sexualne alebo vlezle navrhy. Vacsinou sa snazim nieco zaujimave napisat do tej prvej spravy, nieco co aj suvisi s jej profilom, je originalne a snazim sa byt vtipny, no nie za kazdu cenu. Takze bud som vadny ja, alebo vsetci na druhej strane? Vysvetli mi toto niekto? :D

Taras Otec

Ja som to tiež skúšal, vyberá celý večer, potom ďalšie večery jej napíšeš niečo ani krátke ani dlhé, vtipné k jej profilu alebo fotke, aj keď častokrát je to o biede a väčšina si to ani neotvorí. Pritom fotka, všetko som mal. Pozrieš sa na tie baby o 3/6 mesiacov a stále tam chodia deň čo deň. Na zoznamkách je pretlak mužov a veľa žien si tam len chodí dvíhať sebavedomie. Veľa žien je takých, že si chcú len písať, pritom dávno mali kočíkovať. Jedna blbaňa pred 30 pri sebe na zoznamke nadobudla dojem, že je atraktívna, s nikým sa nezoznámila, ale zistila, že má na viac, ona má na minimálne doktora. Zoznamky sú z pohľadu muža strata času. Najlepšie nečakať z toho nič.

nechapavy

tarasbulba tak nechaj kontakt, napisem ti. Cau.

Rocketman, asi si potvrdil to co som sam tusil. A ako si to riesil ty ked si vyradil internetove zoznamky? Co si si nasiel ako alternativu na zoznamovanie?

Rocketman

Toto su internetove zoznamky. Tiez som to chvilu skusal, ale nastastie som z toho rychlo vytriezvel.
Zeny si tam jednoducho vyberaju. Pise jej 10 chlapov naraz, mysli si aka je potom popularna a uzasna a tak si vybera. Kazdy co jej napise je pre nu len dalsia sprava v poradi a mysli si, ze vzdy pride niekto lepsi. Baby na internete su ovela viac priebercivejsie ako baby v reale. To je fakt.

nechapavy

Ja viem ze tam je viac chlapov ako zien, i ked tomu nerozumiem. Ale to je jedno. Samozrejme ked mi neodpise na prvu spravu tak sa viac ani nesnazim sa jej vtierat. Ale stava sa ze niekedy si zacneme pisat a v polovici rozhovoru sekne a viac neodpise. Potom ked o par dni napisem tak neodpise a je mi to jasne. Len je toho akosi vela, tak pred rokom este nebol problem si za tyzden dohodnut aj dve-tri stretka. Vlastne sa to snazim vzdy postupne tahat k tomu stretku lebo tam clovek zisti viac. Ale Teraz? Ani neodpisuju. Po pravde ma to prestalo bavit.

[zruseny37]

Keď ti neodpíše, tak ju môžeš vyradiť zo svojho zoznamu. Nezaujal si ju. Hľadaj ďalej... Aj tak z profilu a fotiek osobnosť človeka nespoznáš, takže radšej skúšať viac, a potom spoznať naživo, či si sadnete. Neber to vôbec zle, ak ti niekto neodpisuje. Ak sa budeš snažiť, tak raz natrafíš na takú, ktorá odpíše, budete si rozumieť a sadnete si aj v reálnom živote.

zoznamky

myslim, ze na serioznejsie zoznamovanie je lepsia zoznamka okcupid (hoci nevyhoda je, ze slovakov tam zatial chodi malo, ale tak snad sa to zlepsi)
Na zoznamkach je problem, ze tam vascinou je viac muzov ako zien a zeny dostavaju vela sprav, tak potom ani neeraguju.
Neexistuje univerzalna sprava, na ktoru ti tu zarucime, ze bude urcite odozva. Podovne ako ine zoznamky, aj badoo trpi mnozstvom neaktivnych a falosnych profilov.

mrcina

napis konkretny priklad takej spravy, lebo to, ze si ty myslis, ze je to zaujimave, sa este nemusi stotoznovat s realitou

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zoznamky - Fórum - ZDRAVIE.sk