Vie byt muz romanticky?

Príspevok v téme: Vie byt muz romanticky?
Lalilala

Sme spolu asi pol roka, no pozname sa uz asi 4 roky. Vsetko je super, strasne si rozumieme, mame spolocnych kamaratov, spolocne zaujmy, ale tiez od seba potrebujeme niekedy pauzu :D ja len ze niekedy mi pride tak akoby smutno a tuzim potom aby mi povedal len tak Milujem ta, objal ma. Proste bol romanticky, ked lezime v posteli nie je velmi rad ked som na neho "nalepena" . Nikdy mi nedal kvety, aj ked nikdy nezabudol na moje narodeniny a vzdy som dostala krasny darcek ci aj na valentina. Mozno som len narocna (asi) som s nim velmi stastna len keby toto urobil fakt raz za cas bolo by to dokonale. Zeby ma chytil len tak za ruku alebo nieco.. Aj som mu to hovorila a on mi vzdy povie ze viem velmi dobre ze on romantik nie je.

Lalilala

Viem ze on je taky ze si strazi svoje sukromie, nerad hovori niekomu o nas o jeho sukromnych veciach. Respektujem to a nevyzadujem od neho aby mi nejak velmi prejavoval lasku na verejnosti..ale ked sme sami. Co ale nechapem zase ze je dost ziarlivy, ma uz len nervy ked niekto na ulici po mne pokukuje. Asi mam toho najzvlastnejsieho muza :D

zuzi74

Ano aj muzi vedia byt romanticky. V mojom vztahu je to podobne ako v tvojom ibaze v opacnom garde. Ten moj by sa casto mojkal, ja zase na take veci velmi nie som. Romantika mi prilis nie je blizka k srdcu, ale to neznamena, ze ho nelubim.