Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Traja v láske?

Príspevok v téme: Traja v láske?
evileye

Čaute :) už nejaký čas som v kontakte s kamarátkou dlhú dobu poznám ju už pár rokov.no nikdy sme nemali voči sebe vzťah aký máme teraz,v podstate je zadaná,už 4 rok mojím kamarátom,no bohužiaľ ho už nemá rada .. neľúbi ho a nechce byť s ním,ale na druhej strane mu nechce ublížiť...takto aspoň nevedome no nič inej jej nezostáva keď chce svoj čas tráviť so mnou,aj to nebývame dlho vonku,nieje to možné skrz jej práce a vzťahu...popravde ? Ľúbim ju vytvorili sme si lásku za 2 mesiace tajného stretávania,aj ona mňa..stane sa aj taká situácia že ideme všetci von aj jej frajer ale už je to dosť podozrivé...ako na seba pozeráme ako je stále len pri mne,ako venuje zrak len mne ale problém je v tom že nejak nechce sa s ním rozísť a ja stále nechápem prečo.............frustruje ma to a znepríjemnuje život ked si uvedomím že tam je medzi nami ešte on...nechce mu dať kopačky aby ho to neranilo lenže ked sa toto dozvie tak ho to zlomí celkom ja nemôžem za to a ani ona že sme sa do seba zalúbili aj ked je to kamarát no ide o moje štastie nie ? nebabí ma to tajiť,nikam nemôžme žiadny bar žiadne mesto chodíme len na prechádzky kde nieje možné niekoho stretnúť a doslova ma to láme a myslím že aj ju,neviem čo mám robiť už nechcem takto ďalej čakať a byť len náhrada milenec vlastne ten na striedačke ......

kafe

ano sokky, presne tvoju tému som myslela. Dúfam, že sa chlapec spamätá a ak nie, asi si to musí len odtrpieť na vlastnej koži. Ale vlastne, on si to musí odtrpieť, nech to skončí akokoľvek. Tu je podobný trojuholník evileye, nájdeš tam veľa veľa veľa veľa podobností so svojím "vzťahom":
www.zdravie.sk

dalsi

Hnus, ze to robi zena muzovi za chrbtom.

Hnus, ze to robi kamarat kamaratovi za chrbtom.

Chrochnite si v tom vztahu obaja, hodite sa jeden k druhemu. Len chudak jej priatel, zasluzil by si pravdu, aby ju svinskym krokom hnal prec, teba nevynimajuc.

Sokky

kafe
Možno myslíš práve moju tému ,,nemôžem ju stratiť,, :D
evileye
Zo skúsenosti ti poviem, že od takej baby ruky preč keď toto robí terajšiemu frajerovi a ty si ešte taký milý, citlivý k nej tak to aj tebe spraví a to už dosť skoro. Možno si s tebou užije a vráti sa k tomu svojmu znova a ty zostaneš ako troska sám. Mal som podobný príbeh bol som s babou čo mala 6 ročný vzťah s iným a vedel som o tom tiež som mal takýto románik okolo tých 2 mesiacov. A potom sa to samozrejme všetko zvrtlo. Dávaj si pozor a hľadaj si radšej nezadanú ROZUMNÚ babu nie toto. Fuj až mi je zle z nie čo robí tomu svojmu priateľovi. Držím ti palce

kafe

evilye, jedna podobná téma tej tvojej, tu už bola. Ak sa trochu pohrabeš v tých srdiečkových, možno ju nájdeš, mne sa nechce to tu hľadať.
truuubka@azet.sk

kafe

to čo je za kravinu, že mu nechce ublížiť?? To keď priateľa podvádza, tak mu tým robí nejakú službu či čo? To si fakt myslí, že je to lepšie ako sa rozísť? Ako sory, ale takúto babu by som nakopala. A teba tiež, že si taký chápavý, tolerantný, mäkkučký a VŠETKO jej dovolíš. Toto už dávno prekročilo isté medze. Od zadanej/ženatej baby ruky preč, nech drísta hocičo, vraj ako ho NEmiluje a NEchce byť s ním.. blbosť. Buď ti klame, alebo je slaboška a v tom prípade sa to isté môže stať i tebe (že sa za tvojim chrbtom dá dokopy s iným, na teba sa bude usmievať a za chrbtom bude hovoriť ako ťa nemiluje ale nechce ti ublížiť).
Rázne a jasne jej povedz, že nemieniš byť ten druhý. Nech sa kočka rozhodne, alebo nech ťa viac nekontaktuje. Aby si nebol prekvapený, ak nakoniec zostane s priateľom LEBO.. lebo je jej s ním dobre, len tebe klamala. Vieš, niektoré baby si tiež potrebujú dokázať, že majú na to zbaliť ďalšieho chlapa, pomotať mu hlavu a tak mu vešajú na nos buliky. Do frasa, nebuď blb!! A chovaj sa ako chlap, nie ako sračka. Druhým do vzťahu sa nelezie, to za prvé, a za druhé, keď si tam už vliezol, tak sa nediv, že je to aj tak nahovno. Akože čo si čakal? Ona si z teba spravila rohožku a ty poslušne skáčeš ako ona píska. No buď budeš tichučko a uspokojíš sa s odrobinkami, alebo si postavíš hlavu a povieš, že takto to ďalej nepojde. Ja si aj tak myslím, že kočka sa s dotyčným nerozíde. Takže nebuď prekvapený. A ty si trochu váž sám seba! To nemáš na viac? Len zbaliť zadanú? Taká baba aj tak stojí za makový prd. Kočka neni jediná na svete, tak sa trochu vzchop a prestaň zo seba robiť chudáka.

anonym365

a kto mu tu radil že sa má porozprávať s tým chalaňom ? samozrejme že iba s ňou a rázne. keď sa aj rozhodne ostať nadalej s tým terajším, no a čo, veď nie je jediná na svete. na čo chodiť okolo horúcej kaše a robiť zo seba rohožku. a medzi nami dievčatami môj názor na tú babu je taký že ak takto velmi špekuluje tak nestojí za nič

miska89

Ahoj,ja ti poradím práveže trochu inak... podľa mňa by si o tom určite nemal hovoriť jemu. Po prvé je to tvoj kamoš a po druhé ona s ním chodí takže by to mala spraviť predovšetkým ona. Príde mi to kruté voči nemu.. Keď to ešte doteraz nespravila si si istý že s ním už byť nechce? Možno je to trochu inak, možno sa ešte ona sama nevie medzi vami rozhodnúť. Kebyže to vezmeš do vlastných rúk mohla by sa na teba riadne naštvať, možno teraz sú zlé okolnosti na rozchod.. Rozumnejšie by bolo porozprávať sa o tom len s ňou, naznačiť jej trošku že nebudeš tretie koleso na voze a že ťa to takto nebaví.. skusiť ju trocha postrašiť aby mala pocit že keď to s ním čo najskor neukončí príde o teba.. a uvidíš či sa veci pohnú. Držim palce. :)

anonym365

bol som v takom vzťahu. nenaťahuj to bude ťa to mučiť budeš sa stále cítiť ako ten privandrovalec. fakt vylož karty na stôl. jeden z vás musí byť vo vašom vzťahu rozhodný a rázny. keď to nedokáže byť ona musíš aspoň ty.

asitak

Tak O.K. Lebo mi chvíľu trvalo kým som sa zorientovala v tvojom texte. Ale sú profesie, kde sa to zrejme dá tolerovať. Nezaškodilo by občas ten text po sebe prečítať predtým, ako ho hodíš na net. Zvlášť keď zakladáš novú tému. S tým sa už potom veľa urobiť nedá.
A k tvojmu problému: myslím, že by bolo fér na rovinu to tomu tvojmu kamarátovi povedať. Možno na to už aj sám prišiel, ale nechce si pripustiť, že je koniec jeho vzťahu. A možno mu tiež vadí, že všade chodíš s nimi. Ich vzťah trvá dlho, ty si v ňom vlastne privandrovalec. Každopádne rozhodnúť by sa mala dievčina sama. Povedz jej, že toto ti nevyhovuje, ak chce chodiť s tebou, treba vyložiť karty na stôl. Ak chce ďalej klamať pod rúškom predstavy, že mu nechce ublížiť, potom nech chodí naďalej s ním. Takto sa obidvaja správate ako zbabelci a navyše klamete aj jeden aj druhý.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Traja v láske? - Fórum - ZDRAVIE.sk