Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasne suche pery

eam

V prvom rade zanedbávaš pitný režim. Takže viac piť. Po druhé keď sa ti dá, natieraj si ich medom, sprav si jemný peeling a tie tyčinky čo ti radia používaj tiež, hlavne keď ideš von.

Lalilala

ivka1: Mne uz davnejsie raz dala kamaratka tuto tycinku ked som mala popraskane pery a pouzivam ju fakt obcas a vzdy mi zabrala najlepsie. A to casto pouzivam rozne balzamy a po novom aj teraz eos ktory podla mna neni az tak uzasny za tu cenu. Ale tuto tycinku co spominas mam doma ale uz hrozne malinko a chcela by som ju zas (lebo je fakt uzasna) nekupim ju v lekarni?

Ivka 1

Tak to ste ešte nevyskúšali tyčinku Aloe Lips - nie je ako klasická tyčinka na pery ale aj na kútiky na ústach , štípance, popáleniny rôzne poranenia ..... je len potrebné ju mať so sebou v kabelke ako prvú pomoc:)Je to taký malý zázrak.

zuzi74

Mne tycinky nikdy nepomahali na suche pery. Natrafila som asi pred 2 rokmi na medovy balzam od firmy drogerex. Je v malom kelimku, je hutnejsi a mastny. Velmi prijemny na suche pery.

Ivka 1

Skús tyčinku Forever Aloe Lips , je to tyčinka z čistého s jojobou, ak budeš chcieť, ozvi sa mi a napíšem Ti viac.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasne suche pery - Fórum - ZDRAVIE.sk