Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Borelioza. Ako zistim a kedy mam ist na vysetrenie?

Paci

Diky ludkovia,pomohli ste.pojdem na krvne testy len sa haluzim,ze mi ich len tak nespravia,tak si budem musiet vymysliet ze mi je na prd.myslite ze ak pojdem na tiekrvne testy,tak mam ist nalacno?aby som zbytocne tam neisla a zistim,ze mi trebalo to a to.predsa chodim do prace a nemozem byt stale uvolnena z prace

neskutocne

Ja som bol v hore, nemal som ani prisatého kliešťa ktorého by som videl, ani sa mi za celé týždne žiaden fľak nevytvoril, len večer po tom výlete v hore som mal silné bolesti kĺbov, zimnicu, potom na druhý deň ako tak v pohode, a o nejaký mesiac hraničné hodnoty v krvi na boreliózu, takže niekto nemá žiadne príznaky, ani fľak, ani po celú dobu prisatého kliešťa, a dostane to, lebo ten kliešť môže odpadnúť a nik si to ani nevšimne. By sa mal podľa mňa každý jeden kontrolovať krvnými testami, čo aj nemal tieto fľaky, vyrážku a podobne.

Kontrol0r

No a však podľa popisu tej škvrny to nie je jasné, ak sa to nezväčšuje a nemení a je to len malinke ako od komára tak je to ok

To biele môže myslieť len tu lesklú kožu v strede vyrážky, ktorá ale nie je biela len sa od nej odráža svetlo.

evullka007

to je borelioza ako vysita, cim skor ti nasadia antibiotika, tym mas vacsiu sancu na uplne vyliecenie!!! Kym ti zacnu horucky uz moze byt aj neskoro, takze hned k lekarke pre penicillin!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Borelioza. Ako zistim a kedy mam ist na vysetrenie? - Fórum - ZDRAVIE.sk