Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svadba

naco-meno

Tak pleť nemám nejako extra svetlú a mám široké ramená. Takú skôr atletickú postavu. A s tými detailmi..:D už som si všimla :D tak ale niečo na ten štýl by sa dalo nie?

spring

:D musela som napisat...

si vsimni vzdy take detaily - ten nedomysleny spoj medzi vrchom a suknou - farba - dost nebezpecna - neviem aky si typ pleti, ale ja som v takej farbe ako mrtvola..
..aky si typ postavy?

spring

mne osobne pride cervena velmi tazka na augustovu svadbu..
.. co si prilozila - hmm.. strih nesedi uz samotnej modelke - a tie flitre - podla mna gyc.. a topanky katastrofa - kopyta k takym satam brr...

[zruseny37]

Mohla by si si dať aj bielu alebo béžovú, ale mala by byť vzorovaná, napr. bodky, pásiky. Prípadne použi farebné doplnky ako kabelku, opasok a topánky. Červenú si pokojne daj.

Slobodna

Zakladne a jedine pravidlo bontonu, nic biele ani kremove. V bielom ma byt len nevesta. Inak si mozes zvolit akekolvek saty, kostym.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.