Odchádzam odtiaľto

creature

Odporucal by som to brat cele s nadhladom. Nekazte si zbytocne vecer. Ja nemam az taky prehlad kto co kedy pisal ale viem ze kazdy niekedy spravi nejaku chybu. Ale to nas robi ludmi. Tak sa zbytocne neondite. Ja sa tiez necham niekedy uniest emociami ale ucim sa polozit si vzdy otazku ze co je vlastne naozaj dolezite ? Na com naozaj zalezi.
Tak usmev :-)

Slobodna

No a potom su tu prispievatelia, ktori si zalozia temu, aby mohli ohovarat inych a to dokonca aj adminov. Nebola by som si taka ista, ze ked odide par ludi, to tu padne. Chodim sem roky, ludia odchadzaju a prichadzaju ini.

[zruseny37]

Pravidlá sú tu len pro forma. Je tu niekoľko pravidelných prispievateľov, ktorí sa namiesto rád hneď vysmievajú zakladateľom, akí sú to idioti, keď majú taký alebo onaký problém. Opakovane a ban nedostanú. Závery si môžeme utvoriť sami.

Zmažú, keď dostanú echo...

uhm

Slobodna. To patrilo mne?

A este nieco. Chodila som roky na jedno podobne forum. Bolo skvele. Navstevnost, prispevky, rady atd. Potom to zacali tiez tam velmi riadit admini a skoncilo to tam tak, ze ak je tam v sucasnosti za den prihlasenych 10 ludi tak to je skor sviatok. Stranka je pomaly pred zanikom. Ludia tvoria toto forum. Bez ludi by to tu mohli zabalit. Takze oni mozu byt radi ze to tu vobec "zije", ze sem ludia chodia pisu prispievaju a navzajom si radia

správa

Slobodna tak tvoj terajší príspevok som vôbec nepochopila. Prečo tu útočíš? Nie je iste jednoduché robiť admina na takomto fóre, ale zato ešte neznamená, že nerobia chyby. A že s nami nemajú jednať rovnocenne. Ano, je to súkromné fórum. Ano, nikto nás nenúti sem chodiť. Ibaže - ak sem chodiť prestaneme, fórum zanikne, tým si môžeš byť istá. Tých pár ľudí, ktorí si tu budú vzájomne mazať medové motúzy popod nos s adminmi to nezachráni. Nepáči sa ti, že idylka niečo kritizuje, ale prečo teda ty kritizuješ ju? Prepáč ak sa mýlim, ale vyznieva mi to ako pchanie sa do ... adminovi. Celý tvoj príspevok.

uhm

Tak mne dnes urobili toto..
Poslala som im to no ako vidim, asi uz dostali rozum. No mna to riadne nastvalo. Lebo pisem slusne a myslim, ze to ma aj hlavu-patu..neraz sem pisu vacsi exoti

Slobodna

Matej svoju pracu vykonava uzasne, napriek tomu, ze za nu nedostane ziadny obdiv, prave naopak. Tak ako aj ostatni admini tu. Toto je sukromna stranka, kde platia urcite pravidla, vy sa spravate akoby patrila vam. Nikto vas nenuti sem chodit, ty tu zadarmo pracujes??? Som si myslela, ze sem chodite z vlastnej vole pomahat inym. Ty fakt nevies , co si dnes urobila? Este sa hras na ublizenu. Ako si dovolujes ty aj ini, oznacit niekoho, obvinit ho? Tebe by sa ako pacilo keby to niekto urobil tebe? Stojim aj za MultiLevel, je mi jedno, co sa stalo, jednoducho to neriesim.