Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trojuholnikove vztahy

Príspevok v téme: Trojuholnikove vztahy
lila111

Ahjojte, potrebujem vas nazor...neodsudzujte ma...som zamilovana do muža čo je zadany...ale v čase ked sme si začali som nevedela že ma partnerku....trva to už 9 mesiacov...on s nou začal medzičasom žiť v jednom byte..stale sa vidame..tvrdí mi že ku mne niečo citi, že na mna ma rad, volAME SI, píšeme....spavame spolu....ale nechce sa s nou rozísť

chcem počuť vas nazor prípadne skusenosti...či je šanca aby to s nou skončil...viem čo si myslite že hlupana sekni s tým...robí to jej bude to aj tebe a možno to je pravda...asi som hlupa alebo naivná ale lubim ho....mám s tým seknuť alebo mu dať najavo ja alebo ona? je možne aby chklap citil niečo k nam obom naraz? alebo je s nou spokojný, chce len ju a mna ma ako zabavku? :-(

fero 3

si strašne trdlo, tak to vlastne skoncil on... zbytočne nadavaš aky je, ked ta zaprel. to ta ponizilo, ze si sa cely cas delila onho ti nevadilo? važ si trocha samu seba, neutekaj k nemu ak nahodou piskne, v druhom vztahu ak zistis ze ma inu, skonci to. take veci sa neodpustaju ako chces zit s niekym komu nemožeš verit, spolahnut sa nan.

bezmena77777

ved ja mu neverim kontrolujem mu vsetko
mobil maily
aj fotku z prace mi musi poslat

on je pociajt robi 12tky tak presne viem ako chodi domov
hm no akurat ked ja som od pon do piatku v robote od 7dmej do 16tej vtedy by mohol lebo vtedy je doma

bezmena77777

ale ako casovo
daj nejakeho tipa na co si mam davat pozor

on jej povedal ze ide do prace alebo ako stihal teba aj ju? hlavne ak snou uz byval
ako ste boli v kontakte telefonicky ? si mu nikdy nepisala nevolala?

lila111

ona mi povedala ked sme sa stretli že jej už nejaky vojak hovoril že ked bol na misii tak ju podvadzal s nejaku vojačkou o tom som nevedela...ale že ona tomu nemohla veriť a neriešila to...verila mu lebo si myslela že ju miluje a su to len intrigy....ale teraz ked sa dozvedela aj o mne že ona končí s nim...

takže ktovie ktoré "číslo" v poradí som bola ja :-((

lila111

ona je policajtka on je vojak...ona nepracovala v meste kde žije on...a boli spolu len cez vikendy alebo v týždni sem tam a cez vikendy so mnou...chodila som k nemu na byt...potom som sa dozvedela že sa dali dokopy...a aj tak sme sa stretávali u neho na byte...potom ju preložili do mesta kde žije on a nastahovala sa k nemu..tak chodil za mnou po službe kým ona neprišla z práce..kedže ona končila o 6 on o pol 4..alebo ked mala nocnu..

kto chce najde si sposob ako podviest aj čas....

a tebe radím davaj si na neho pozor...vaz si samu seba ako som si zacala vazit samu seba ja...podla mna už mu aj tak neveríš ako si mu verila...a časom to zasa urobí...
takí sa nemenia..

bezmena77777

prosim ta ze som taka odvazna
ale ako to on robil ze sa stebou stretal a ona si nic nevsimla?
ked podvadzal mna tak mal volnost je policajt tak ked ide na nocne tak ja neviem o nom nic kde pobehuje a ci tam vobec je v robote

nechapem ze ona si nic nevsimla

lila111

bezmena7777 vštci chlapi čo toto robia su chudaci...a keby som jeho frajerka a keby som na tvojom meste nebola by som s nim...až teraz ked ma zaprel a videla som aký je zbabelý som si uvedomila že lutujem že som s nim vobec bola...toto jej bude robiť znova nie hned..bude sa hrať na dobračika ako to lutuje a prejde určita doba a zas to urobí....som rada že som sa oslobodila

bezmena77777

tak klobuk dole to by som necakala, uplne si stupla v mojich ociach a vies ze co mal moj ,,debil,, tak tiez ona chcela aby sme sa stretli v trojici lebo on ju zaprel a ona mi porozpravala ta jeho milenka kopec zaujimavych veci, ale tiez ju zaprel.
No su to ale ti nasi hrdinovia.

ale tlieskam ti

lila111

ženy moje urobila som čo ste mi poradili..aj ked som sa odhodlávala či to mám urobiť ale odhliadnuc od neho a to že ma prosil aby som jej nič nehvorila..napisala som jej aby sme sa stretli, že jej musim niečo povedať o nom...a ona na dohodnute miesto prišla s nim...skoro som odpadla ked som ho tam videla s nou a on tiež...myslela som že to zo sba nedám ale povedala som jej že sa už 10 mesiacov stretávame že sm najprv o nej nevedela, že som sa do neho zamilovala...a viete čo on? on to poprel :D čo som od neho čakala debil jeden...

a potom stretnutí mi napísal že to odo mna nečakal a že som u neho skončila a pod..

takžeee chvalabohu koniec s chrapunom ktorý nemal ani gule na to priznať to ..a do očí jej klamal..

bezmena77777

hlavne, ze si uvedomujes a chces to riesit,
na lasku treba dvoch
on ta ma zjavne len na pobavenie, keby ta lubil tak sa uz nedava dokopy s jeho ex

proste cele zle, len z toho rychlo vystup z takeho vztahu lebo ani sa nenazdas a budes mat 30rokov roky snim stratene a este aj psychicky v depkach

najlepsie keby si najdes niekoho ineho a jeho uplne vymazes zo zivota

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trojuholnikove vztahy - Fórum - ZDRAVIE.sk