Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trojuholnikove vztahy

Príspevok v téme: Trojuholnikove vztahy
lila111

Ahjojte, potrebujem vas nazor...neodsudzujte ma...som zamilovana do muža čo je zadany...ale v čase ked sme si začali som nevedela že ma partnerku....trva to už 9 mesiacov...on s nou začal medzičasom žiť v jednom byte..stale sa vidame..tvrdí mi že ku mne niečo citi, že na mna ma rad, volAME SI, píšeme....spavame spolu....ale nechce sa s nou rozísť

chcem počuť vas nazor prípadne skusenosti...či je šanca aby to s nou skončil...viem čo si myslite že hlupana sekni s tým...robí to jej bude to aj tebe a možno to je pravda...asi som hlupa alebo naivná ale lubim ho....mám s tým seknuť alebo mu dať najavo ja alebo ona? je možne aby chklap citil niečo k nam obom naraz? alebo je s nou spokojný, chce len ju a mna ma ako zabavku? :-(

lila111

janka nevedela som o nej ...ked sme sa dali "dokopy" boli rozídení až ked ma dostal kam chcel som sa dozvedela že su opäť spolu....a jednoducho mysli si o mne čo chceš....luila som ho..ano potom som už nej vedela ale chcela som o neho bojovať

janka789

ked sa nieco konci tak sa nepisu dlhe maily, proste s nim prerusim kontakt a hotovo, on ti zasa odpise a budete si pisat a potom co?

napis tej jeho nejak ako anonym ze ju podvadza a potom uz sa s nim nekontaktuj.

Inak ako prepac, ze ti to napisem ale je mi z teba na grc
dufam ze sa ti to vsetko vrati lebo ty si o nej vedela a nemusela si s nim liezt do postele, kdez to ona o tebe nevie je to trosku nespravodlive nemyslis?

lila111

ja som sa nakontaktovala na tu "jeho" cez jednu osobu aby som vyzistila určité veci..a ona je s ním nesmierne šťasná, chce s nim deťa, teraz sa vytešuje že spolu začali žiť...a jej slová miluje ho viac ako svoj život...

jasné, nečakala som že sa dozviem že im to nefunguje...mala by som ju kontaktovať a povedať jej celu pravdu ale nemám na to silu...jemu som dnes napísala velmi dlhý mail a skončila to s ním...

daniuska ona s nikým iným nespáva a bohužial po určitých veciach čo som sa dnes dozvedela o nom za neho ruku do ohna nestrčím...

je mi ťažko že som sa vobec do niečoho takeho dostala , dufam že sa pozbieram a ešte budem mocť doverovať chlapom...

daniuska

Ak spavate s nevernikom riskujete pohlavnu chorobu. Ak on spi este s inou zenou a ta zena, co ak ma tiez nejakeho este ineho...nakoniec sa vas nazbiera ako spolocnych partnerov aj 5-6 a to uz je dost vyoke percento na nachytanie niecoho...fuj

hana5846

a navyse,ak to robi jej,robil by to aj tebe. a nech si hovori kto chce co chce,je to tak .. uz mu to proste raz chuti,to podvadzanie..utekaj zena, su tu ovela lepsi muzi

hana5846

lila nechaj ho ist,
ja som bola tiez v takomto vztahu, snazila som sa bez citov ale po case som k nemu zacala nieco citit,zabijalo ma to , po poslednom stretnuti som mu rano povedala,ze viac sa uz nevladzem stretavat ..ze ak sa od nej oslobodi nemam problem sa s nim stretavat..ale takto nie
ON ma nechal ist, mala som stale vycitky po nasich stretnutiach a nechapala som preco som s nim, ked som vedela ze ma byt s tou ktorej do oci vravi ako ju lubi. ani si nevies predstavit aka som rada ze sa viac nestretavame, vsetko sa nam v zivote vrati, lutujem ze som sa zahadzovala so zadanym. bol to velmi chybny krok a je mi velmi luto tej baby,s ktorou ten "moj" je. nikdy sa jej neprizna, a ja to tiez nedokazem..

bezmena77777

ale aj tak by som to povedala jeho frajerke nech vie co ma doma akeho uboziaka.
ja keby ma zasa podvadzal chcela by som to vedet.

ozaj nezalozime si tu zoznam nevernikov? :-)

Nina.

Ak je chlap neverný, je to preto, že mu niečo chýba - a to konkrétne rozum a charakter.
Nemala by si s ním strácať čas, podvádza frajerku, teba má len na spestrenie. V podstate ani nemá prečo to meniť, jemu to samozrejme takto vyhovuje, tak načo by to komplikoval tým, že sa bude rozchádzať, takisto sa určite nebude zaťažovať premýšľaním o tom, ktorú si vybrať, pretože v podstate aj tak premýšľa evidentne len penisom. Vykašli sa na neho. Ak aj s ním niečo dokáže pohnúť, tak je to naozaj len ak bude mať pocit, že ťa úplne stratil, aj keď pochybujem, že by si ho tým získala, ale aspoň tým získaš späť svoju sebaúctu. Lebo teraz sa len nechávaš trápiť od neho.

bezmena77777

a este si myslim, ze mas dost nizke sebavedomie a ze ho len tak lahko neposles kade lahsie budes to udrziavat to ze si tu napisala to si si mala len ocistit svedomie ze chces stym nieco robit a trapi ta to .... ale nic viac stym nemienis robit. Moj nazor

mozno ti krivdim
ale to aby stebou hentak on maval a robil si co chce tolko slobodnych chlapov na svete ktori by ta lubili a ty si vyberes dementa co je uz obsadeny
skus sa dat dokopy
zacni mat nejake zaluby a odputaj sa od neho zacni si uvedomovat ze mas hodnotu a taky chudak ti je len na obtiaz a ty nie si cena utechy

ked sa od neho odputas a zacnes si vsimat inych uvidis ako zrazu si uvedomis ze co si na nom videla.

bezmena77777

nuz a niekedy tomu cloveku nechyba nic a nevie co oddobroty,
nechcela soma by to tak vyznelo stou vysokou skolou, len proste som chcela poznamenat, ze ma dal dole taky chudak.
Vzdy som si hladala len s vyssej vrstvy priatelov a kazdy mi hovoril ze nech si najdem normalneho budem stastna no tak som si nasla chudaka a ten ma hned podvadzal, od zaciatku takze co mu mohlo hned tak chybat? to je proste v cloveku

ma to v sebe

lenze ja som jeho priatelka
ty si len jeho milenka taky je rozdiel medzi nami

a smutne je, ze chlapi drzia spolu len sproste baby idu proti sebe a strkaju sa do postele.

Ver mi ze ak si za priatelku vybral ju ty tam nemas co robit a keby som tebou tak to poviem hlavne jej myslim ze ma pravo to vedet.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trojuholnikove vztahy - Fórum - ZDRAVIE.sk