Trojuholnikove vztahy

Príspevok v téme: Trojuholnikove vztahy
lila111

Ahjojte, potrebujem vas nazor...neodsudzujte ma...som zamilovana do muža čo je zadany...ale v čase ked sme si začali som nevedela že ma partnerku....trva to už 9 mesiacov...on s nou začal medzičasom žiť v jednom byte..stale sa vidame..tvrdí mi že ku mne niečo citi, že na mna ma rad, volAME SI, píšeme....spavame spolu....ale nechce sa s nou rozísť

chcem počuť vas nazor prípadne skusenosti...či je šanca aby to s nou skončil...viem čo si myslite že hlupana sekni s tým...robí to jej bude to aj tebe a možno to je pravda...asi som hlupa alebo naivná ale lubim ho....mám s tým seknuť alebo mu dať najavo ja alebo ona? je možne aby chklap citil niečo k nam obom naraz? alebo je s nou spokojný, chce len ju a mna ma ako zabavku? :-(

iaanko

Nič v zlom, ale je to ako v tom vtipe.

\"Viete kedy funguje milostný trojuholník? Vtedy, keď je jeden z uhlov tupý!\"

Odíď z toho akože vzťahu.

lila111

bezmena7777 takto ja sm si tým prešl v predošlom vztahu...ja som vždy bla presvedčená že by som niečo take nedokázala...neveru som odsudzovala kvoli nej som prišla partnera...ale si ako sa hovorí nikdy nehovor nikdy....dalšia vec, v dobe ked sme sa spoznali bol s nou rozídený.jednoducho som nečakala že sa k nej vráti..a nie nevzrušuje matá predstava ale bolí m ta predstava...zaroven mi je luto aj jeho frajerky, aj citim hnev že je s nou....chcela som už normalny vztah..jasne s nim ho mat nebudem...

a teraz ruku na srdce ty si vravela že aj teba podvádzal a ty si s ním zostala? prečo? hm? ked nemal len jednu myslíš že s tým skončí?
nepáči sa mi ako si ohodnotila tu dotyčnu to že nemá vysoku školu a nie je z bohatej rodiny neznamená že nie je plnohodntoný človek...očividne mu u teba niečo chýbalo ked šiel za inou..tak ako asi chýbalo aj mojmu ked ma opustil pre inu...
ked vznikne nevera väčšinou su na vine obe strany..alebo je v tom vztahu zla komunikácia....

ja si uvedomujem, že to čo robím/e nie je správne....hnevám sa na seba že som nemala dostatok síl ho poslať preč..
velmi vela mi dalo to tu rozoberať počuť tie rozumne veci od ostatných...aby som si to ešte hlbšie uvedomila...

bezmena77777

pocuj a teba nahodou nevzrusuje predstava ze vecer si to rozdava so svojou priatelkou a potom sem tam pride za tebou? ako prepac mna by to urazalo mu robit madrac nech si tie svoje objatia strci do p..e

mne osobne by bolo z toho na grc ked si predstavim ze mi priatel pred hodinou klatil inu p...u a teraz si prisiel utret do mna.

ja som neveru zazila pol roka to tahal tiez jej rozpraval kraviny ako ma nemoze nechat lebo ma vycitky a ine kraviny ja to nechapem ze ste fakt take sproste.. doteraz je so mnou ale stou jeho neverou sa ja akosi nedokazem zmierit je to uz dva roky ale dost mi to znicilo psychiku teraz ho furt len sledujem a upodozrievam. O to ma to este dalo dole ze ja s vysokou skolou s dobrou robotou jedinacka vysoka chuda blond ma podvede s obycajnou krpatou ciernou barmankou s chudobnej rodiny. Nic proti takym ale vzalo mi to sebavedomie.

bezmena77777

podla mna by si to mala povedat tej jeho partnerke mozno si neni jedina s ktorou ju podvadza mne sa stalo to iste a nakonec sme s jeho milenkou nasli este jednu

povedz to tej jeho alebo cez niekoho nech sa to dozvie
potom ak sa s nim rozide ona tak ty mu zostanes ako cena utechy
ty budes mat co si chcela a on hm boh vie ktoru chce on ale asi vsetky
ku..ka neprerobis

bezmena77777

raz sa ti vsetko vrati,potom neviem ked ty budes tou podvadzanou ako sa budes citit, o laske z tvojej strany neni ani len naznak ty ho chces len preto lebo ho nemozes mat, keby ta uprednostni a zacne s tebou byvat potom zistis ze ho ani nelubis a mozno ti urobi to iste co tejto partnerke

Bandolera

Presne ako to opisuje Spring... Je to klamar a herec! Ty srdcu nerozkazes, ale mozno to je dvosledok len jeho hry ako si ta vedel namotat... Ale ked sa na to pozries s nahladom, sama vidis, ze tu nieco nehra... Zije s nou, nie s tebou. To hovori za vsetko ako moc ta ,,miluje''. Musis byt silna a dat mu zbohom!

lila111

mate pravdu žey...zasluži si aby sme ho nechali obe...ja som rozhodnuta to skončiť....idealne by bolo keby ta jeho na to príde....:-)

no name 007 on je dušan a ta jeho jana...on je vojak ona policajtka...

dosť som sa atrapila kvoli mužom a fakt je, že pre moje dieta musím hladať normálneho muža..a isto keby sa s nou aj rozíde tak by to časom robil aj mne....asi sa takí muži nemenia...aj ked som v kutiku duše dufala, že tu bude žena čo prežila niečo podobne a čo s tym dotsčným aj zostala a bola šťastna...ale asi som naivna ..

amadeus01

Prikláňam sa k názorom skončiť to z Tvojej strany. Ako tu píšu aj iní, nie je to len o Tebe, ale máš aj dieťa. Iba si s tebou spestruje život. Zaslúžil by si, aby ste ho nechali obidve. Lebo taký človek bude klamať stále.

spring

iny pohlad - myslis ze nikdy nikto este nebol nestastne zalubeny?

..skuste sa na to pozriet z inej strany - ze ten chlap je hnusny klamar a vyborny herec - kazde jeho slovo si len serie do huby a vas ma v pazi - vzdy sa aj tak vecer vrati ku svojej milovanej priatelke - ona bude pre neho vzdy ta naj. ju si vybral - s nou isiel byvat - ONA je jeho buducnost - tak si len pri najblizsom stretnuti toto predstavte a srdcu hned rozkazete!!! pri kazdom slove myslite na to, ze su to len klamstva! a predstavte si ako sa celu noc tuli ku svojej priatelke ..