Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tetania?

Príspevok v téme: Tetania?
Rolo789

Zdravim,
V poslednych tyzdnoch som spozoroval divne veci ktore sa somnou deju a ktore som nepocitoval nikdy predtym..
Najprv to zacinalo obcasnym brnacnim ktore som pocitoval ako keby som mal nizky tlak, to zvycajne preslo.. Avsak poslenych par dni mavam ako keby zachvaty tazko sa to popisuje ale skusim napisat co pocitujem:celkova slabost,unava, brncanie v tele, najma na hrudi, uzkost, nevolnost, zhorsene dychanie, pocit tepla, studeny pot, roztrasnie sa ruk, ktomu poriadny strach a depresia.. dohodiny to pominie, ale zvykne sa to vraciavat aj viac razi za den..
Mate skusenost s niecim takym ?
Mam aj zapal prostaty sposobenymi chlamydiami, na ktory sa liecim ... nemyslim ze by to bolo sposobene tym avsak.

trojklanny

Chlamydie akupunkturou asi ťažko zlilviduješ.
Ak máš problém s prostatou, hlavne kvôli chlamydiam, je to z dôvodu, že máš prísun niklu do tela. Baktérie k niklu prilákaš tak rýchle, ako kurence na zrno. V prostate problém nevidím, skôr ma zaujali tvoje symptómy. Ak máš chlamydie, tak budeš mať s určitosťou aj iných priživnikov v sebe. Na druhej strane, aby prežili, potrebujú niečo toxické. A ver, že pri denných rutinách do seba priam nasavame haldy toxicity a jedov. Napríklad práve chlamydie majú tráviace enzýmy /ureáza/, ktoré potrebujú k funkcií nikel. Preto ma moč aj silný zápach po amoniaku.
Ľadviny nestíhajú vylučovať z tela toxíny a jedy, tak sa to niekde začne ukladať, napr. v prostate. Brnenie a tie tvoje stavy má priamy súvis s toxicitov a parazitmi v tele.

Jaqueline

To skôr ako úzkosť - panika, viac ako tetánia. U mňa sa tetánia prejavuje kŕčmi rúk a nôh, brnením (tváre, pier), preskakovaním akoby srdca. Nemám žiadne pocity strachu ani depresie, žiaden studený pot. Ale daj si silné dávky magnézia - Magnezium Lactici 2x2 500mg a malo by ti to troška pomôcť

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tetania? - Fórum - ZDRAVIE.sk