Som zúfalá... neviem kam na strednú školu

Príspevok v téme: Som zúfalá... neviem kam na strednú školu
00000000007

Dobrí deň. Som naozaj veľmi zúfalá :( vôbec netuším kam mám ísť na strednú školu. Mám pár nápadov ako sú: gymnázium, pedagogická str. škola alebo zdravotnícka str. škola. Teraz som ôsmačka, už posledné dni veď už je koniec roka :D a ja fakt neviem kam. Po strednej by som chcela ísť aj na vysokú, buď na Filozofickú Fakultu univerzity Karlovej v Prahe, alebo na vysokú školu muzických umení (asi v BA). Tú Karlovu univerzitu preto, lebo by som chcela študovať buď neurológiu, čiže medicínu, alebo archeológiu. Na všmú by som chcela študovať herectvo, ale ešte som si nie istá, hrám na klavír, pamäť mám veľmi dobrú (myslím na texty) herecký prejav nemám najlepší, ale ani nie zlý, mám pár diplomov z recitačných súťaží, vyzliecť sa pred niekým nemám problém (keby bolo treba na príjímacích skúškach :D tak som počula no neviem iste :D ) no a to je asi všetko tak asi môžem všmú zďaleka zakývať a asi sa vybrať na tú archeológiu :D aj keď aj tam som čítala, že berú najlepších z najlepších!!! Ja jednoducho neviem či na to mám. A ešte mám šancu na tú neurologičku, aj keď neviem či povolanie Lekára, sa ku mne hodí. Poraďte prosím, podľa čoho si vybrať??? Na akú školu isť?? Za každú serióznu radu vopred ďakujem! :)

Sofi9

Ahoj 00000000007,
na vašej škole sa nepodávali prihlášky už koncom marca? Pretože potom ešte nasledujú prijímačky... z ôsmeho ročníka sa môže ísť len na billingválne gymnázium pokiaľ viem...