Odpisat mu?

Príspevok v téme: Odpisat mu?
bez_mena

Ahojte. Mala som priatela s ktorym som sa rozisla lebo sme boli obaja rozlietani vytazeni a kolkokrat sme sa nevideli aj cele mesiace. Tak naco mat taky vztah? A zas som si pomyslela, ze ak by som stretla niekoho ineho mohlo by mi to vyjst. My sme sa nikam vo vztahu neposuvali, skor mi to pripadalo ako kamaratstvo nez vztah. A zas nepodvadzam a nechcela som byt vychcana, ze mam vztah a hladam ineho aj ked som nikoho nehladala. Ale ak by som niekoho stretla bola by som aspon volna nezadana. A o co ide? Ten byvaly sa mi sporadicky ozyva. Pise mi ako mu chybam. Ze som krasna, najlepsia a podobne, ze na mna nevie zabudnut. Doteraz som sa mu nikdy neozvala. Neodpisala. Lebo som mu nechcela davat zbytocne nadeje. Ale chyba mi. No ako kamarat. A musim uznat ze ma zahrnal krasnymi darcekmi vsade kde bol (casto cestuje sluzobne po svete takze z kazdej sluzobky mi nieco nosil), alebo ma zahrnal parfemami kabelkami oblecenim kozmetikou ai. Nemam ineho ani som od neho nikoho nemala. Tak teraz neviem ci sa mu mam ozvat, odpisat mu. Vy by ste baby co robili?

kafe

nie. NEodpísať mu. "chyba mi. No ako kamarat." Ak ti je toto jasné, tak nechápem o čom rozmýšľaš? Aby ste zase boli síce oficiálne vo vzťahu ale nevideli sa mesiace? Aby si ho mala rada ako kamaráta?

miki26

:D na tomto fóre nemôže napísať nikto, že dostával niekedy darčeky :) lebo sa to vždy zvrhne, ako by vždy tie darčeky bolo to najhoršie, čo môže byť, pričom je to najlepšie. Častokrát ten kto dáva má väčšiu radosť, ako ten čo berie :) Či sa ozvať, alebo nie tak je to na tebe. Z písmenok ešte nikto nikdy si nádeje nerobil. Keď chceš tak môžeš mu kľudne odpísať, ale v neutrálnej rovine.

Slobodna

Nechyba ti jeho osoba, ale len jeho prejavy lasky. Nie je to fakt najlepsi dovod na vztah a to podvedome citis aj ty, preto mas pochybnosti a pytas sa nas. Nechaj to tak, ak by ti chybal on, jeho vona, smiech, humor, nazory, to, ze z teba robi lepsieho cloveka alebo ine, v tom pripade ano, inak nie.

sewie

klud, sama uznaj ako to vyznelo:" A musim uznat ze ma zahrnal krasnymi darcekmi vsade kde bol (casto cestuje sluzobne po svete takze z kazdej sluzobky mi nieco nosil), alebo ma zahrnal parfemami kabelkami oblecenim kozmetikou ai. Nemam ineho ani som od neho nikoho nemala. Tak teraz neviem ci sa mu mam ozvat, odpisat mu. Vy by ste baby co robili?"
vyznelo to tak ze velkym motivom preco sa mu ozvat su darceky-preto sme to napisali! to je cele!

De

Kazdy ste inde - on chce od vztahu romantiku, ty iba kamaratstvo. Je nefer ak sa s nim aj nadalej budes stretavat a neukoncis to.

bez_mena

Samozrejme. Vy ked mate vztahy a ten vas vam nieco daruje dava sam od seba a z lasky - tak vy vsetky rad radom co tu ste to odmietate a nevzali by ste si od neho nic ani nahodou :D
Nikdy som si od neho nic nepytala. Ja kde som bola tiez som mu zovsadial nieco doniesla. Neviem na co sa tu hrate. Vy by ste to nevzali, odmietli. Ok. Ja som sa za tym tiez nehrnula, ale ked mi to opakovane daval a zelal si, nech si to vezmem, ze mu to urobi radost, tak mi to lichotilo ze na mna myslel a chcel ma potesit. A zo vsetkeho najviac som sa aj tak tesila jemu, jeho jedlu (lebo varil naozaj skvelo) a kvetinam, ktore mi vzdy daval.

sewie

daj mu pokoj!
urobila by som to co som v takomto pripade urobila vzdy-povedala som dotycnemu ako sa veci maju a dala som mu priestor aby sa s tym vyrpvnal...s jednym byvalym sme zostali kamosi ale vidim na nom ze stale dufa v nieco viac, preto som sa s nim nestretavala len sme si obcas vymenili nejaku spravy na FB...teraz sme kazdy v inej krajine a vidim ze sa konecne pohol dalej...
chlapec je ocividne do teba zalubeny...ak mu odpises, das mu nadej a ublizis mu...k tym darcekom sa nebudem ani vyjadrovat, dufam ze si uvedomujes ako sprosto to vyznelo, ak nie, tym viac mu daj pokoj!

bez_mena

Ak chcem byt za uprimnu - ano, chybaju mi aj tie pozornosri z jeho strany. Nielen darceky (to som mu davala aj ja), ale tak celkovo. Vzdy mi navaril skvele jedla. Ked som prisla k nemu tak od vchodovych dvier boli po zemi lupene ruzi az k prestretemu stolu, hrala hudba, sviecky horeli. Ja som az taka romanticka neni ale vzdy som ocenila jeho snahu a namahu.

bez_mena

Flegma. Ak si citala tak si sa aj docitala, ze som sa ja s nim rozisla. Takze ak by mi slo len o tie darceky tak by som bola doteraz s nim. Ako clovek bol vsak urcite skvely.