Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bruško po pôrode

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa zbaviť bruška po pôrode
Ako sa zbaviť bruška po pôrode

Hoci tehotenstvo aj následný pôrod patria medzi úplne prirodzené fyziologické procesy a očakávalo by sa, že sa s nimi každé ženské telo dokáže hravo vyrovnať, opak je väčšinou pravdou. Extrémna premena tvaru, hmotnosti i fungovania organizmu, ktoré sprevádzajú počas gravidity každú ženu, s pôrodom bohužiaľ nemizne - naopak dokáže trápiť ešte dlho potom.

Leyla753

mne sa to podarilo pomerne rýchlo s hot yogou a korčulovaním pri kočíkovaní. Vetrali sme sa obe spolu. Najlepšia vec akú som mohla urobiť bolo že som stavila na baby-merci.sk a ich dada paradiso - kúpili sme kočiar ktorý nás neobmedzoval v lese, v meste, v parku alebo na cyklochodníku.

gastanko2016

mne pomohlo zbaviť sa nadbytočných kíl upravenie stravy a cvičenie.Čo sa týka strií, tak tie som našťastie nemala. V tehotenstve som sa natierala každý deň bepanthen krémom proti striám. Pokožku dobre hydratuje a spevňuje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bruško po pôrode - Fórum - ZDRAVIE.sk