Bruško po pôrode

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa zbaviť bruška po pôrode
Ako sa zbaviť bruška po pôrode

Hoci tehotenstvo aj následný pôrod patria medzi úplne prirodzené fyziologické procesy a očakávalo by sa, že sa s nimi každé ženské telo dokáže hravo vyrovnať, opak je väčšinou pravdou. Extrémna premena tvaru, hmotnosti i fungovania organizmu, ktoré sprevádzajú počas gravidity každú ženu, s pôrodom bohužiaľ nemizne - naopak dokáže trápiť ešte dlho potom.

masajasa

To ano, ono akykolvek pohyb je v takomto pripade fajn. Len pre niektore je aj narocne tolko vobec nabehat, lebo tak tie porody su kadejake, ale tak potom casom sa da. To ked je babo vacsie, tak je to aj vacsia zataz, takto do kopca s kociarom.

KlaraKu

mne deti vždy spávali dve hodiny po obede, tak to som chodila na dlhé prechádzky a tlačila kočár aj do kopca, aby som trochu zvýšila tepovku - keď je dobrý kočár, dá sa s ním aj zacvičiť. Ja som mala Easywalker z e-kočíkov

ancapanca

ja som polovicu pribratých kilogramov nechala v pôrodnici a druhú som musela zhodiť športom, pretože popri kojení mi tak chutilo sladké, že diéta nehrozila :D kúpila som si tento kočár s ktorým chodím behať alebo korčuľovať www.e-kociky.sk

darienka

asi tak nejak, ono lahko sa to hovori, no tehotnej len tak vziat jedlo nemozes no isto plati aj to,ze prezierat sa uplne buduce mamicky nemusia

ihlana

tak ja si myslim, ze kazda jedna daco musi pribrat, to ani nie je dobre pre dieta, ked sa nestravuje riadne a matka je len salaty a podobne. treba rozhodne pestru stravu.

kajomija

presne tak, lebo su zeny, ktore priberu 20kg a su zeny, ktore pocas tehotenstva priberu len to, co vazi dietatko :D neviem, ci je to metabolizmom alebo si tak fakt davaju pozor na to, co zjedia, ale kazdopadne je to uctyhodne :D

rehacka

kazde telo sa s tym vysporiadava inak. je ine, ak napriklad zena sportovala pred tym alebo mala proste rychly metabolizmus ako zena, ktora mala nadvahu uz pred samotnym tehotenstvom a nic nerobila

BlueberryNNN

Najlepsie je pocas tehotenstva nepribrat vela tuku, ak sa da, treba si davat uz pocas tehotenstva pozor na stravu. Potom po porode nie je co chudnut.

ahjajjaj

Po prvom dieťati som schudla veľmi rýchlo, myslím, že to bolo kvôli dlhým prechádzkam vonku, kým dieťa spalo. Pri druhom dieťati som bola v rodinnom dome, a kým malé spalo, robila som v záhrade, alebo v domácnosti, nechodila som na prechádzky, dieťa bolo na dvore. Preto na mne kilá ostali.
Takže odporúčam dojčenie a prechádzky, prechádzky, prechádzky. :-)

stanka292

zakazdym sa da nieco robit, da sa cvicit aj pri dietatku:) netreba spat, ked dieta spi, ako to vacsina mamiciek radi :D ale treba nieco robit. vysledky sa vedia dostavit celkom rychlo.