Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som vysoká...

Príspevok v téme: Som vysoká...
sisa245

Ahojte mám 13 a 180 cm...Spolužiačky mi hovoria že mám perfektnú výšku, no ja si to nemyslí iba ony. Podľa mňa je ideál pre ženu 174. Lenže ja musím mať sprostých 180 a možno budem ešte mať aj sprostejších 190 :( :( :( :( Všetci chlapci ma volajú žirafa, kobyla alebo že vysoká. Keby som bola aspoň o tých 5 cm nižšia :( som z toho zdrvená. Ktovie ešte koľko narastiem :( Akože 175 ešte v pohode lenže 180 je už na babu dosť... a ešte na 13 ročnú!!!!!!! :( :( :( :( Keby sme si tak výšku mohli vyberať sami... :) :(

kafe

chcela by si byť radšej chorá? ležať na posteli a nechať druhých aby sa o všetko starali, lebo ty nevládzeš? Ako vysoká môžeš robiť toho VEĽA. Možno nie všetko, ale rozhodne viacej ako keď by si bola chorá.
Si vysoká. No a? Mám kamošku na vozíku, menila by si s ňou? Nebola by si síce vysoká, ale mohla by si si tak labu lízať a nie ísť kde sa ti zachce, robiť si čo ťa napadne, ľahnúť si do trávy, či sadnúť si na bicykel.
Mám kámošku, čo má 192cm. S chlapmi problém nemala, ona svoju výšku vôbec neriešila a mužov priťahovala aj napriek tomu. Už roky je šťastne zadaná. Ale sprostých rečí si užíva stále dosť, tomu sa proste nevyhne. Naproti tomu ja, 178cm, som bola zakomplexovaná, tiež mi výška vadila, nikto ma nechcel a ani ja som sa nemala rada. Vieš a ono to vidno, ak človek nemá rád sám seba - vidno to na chôdzi, držaní tela. Máš zdravé krásne telo, váž si to. To neni páchnuci nádor, nedostala si svoju výšku za trest. Ak to dokážeš prijať - tak mám 180cm, do kelu, no a čo! - ak dokážeš byť spokojná, nebodaj z toho vytrieskať niečo (volejbal, basket), prežiješ pekný život. Ale ak sa budeš kvôli výške trápiť, prežiješ veľa času úplne zbytočným smútkom, bolesťou, poznámky druhých ťa budú zraňovať.. proste, bude ti nahovno. Nie kvôli výške. Kvôli tomu, že sa trápiš vecami, ktoré vôbec nie su zlé. Byť vysoká neni ani výhoda ani nevýhoda. Je to úplne neutrálna vec. V športoch je to napríklad výhoda. Neprehliadaj ju. Ak nie si športový typ, ber svoju výšku ako niečo neutrálne. Lebo smútením, či neznášaním seba samej sa nezmenšíš ani o milimeter, len si zbytočne dosereš život. Nerob to.

mifor

Ahoj sisa245, presne ako píšeš, keby sme si tak výšku mohli vyberať sami... Bohužiaľ to nejde, ja mám zasa opačný problém, tak musím žiť so sprostými 144 cm. A navyše ani komunistická doba na liečbu rastovým hormónom nebola u nás priaznivá, takže ma neliečili.

BlackCherry

To sa neboj že by si mala 190cm.
Ja ked som bola na prvom stupni ešte na základnej, tak sa mi smiali že som najviac vysoká a že vyzerám staršia, a vtedy som strašne nato nadávala a neznášala to, že nie som nízka ako moje rovesníčky.
A tadá...o pár rokov sa to úplne zastavilo a teraz zase by som chcela byť vyššia. Mám 163cm čo v mojom okolí je tak "akurát" alebo dokonca aj viac, ale pre mňa je to málo a smoklím za obdobím, kedy som nato nadávala. Čiže neboj sa že by si mala za par rokov 2metre :)bodaj by som ja bola vyššia.

Mima116

Už veľmi neporastieš, neboj. Ja mám od 12 rokov výšku 173 a tá mi už aj zostala a to už mám 14. Tak sa neboj, podľa mňa už nenarastieš. A ak už máš menštruáciu 2 roky tak už potom vôbec nie :)

miki26

Áno v takomto veku je to blbé no :D Detí vedia byť niekedy kruté, ale ako to sewie písala časom sa môže stať to veľkou výhodou. Chlapi majú radi ženy s dlhými štíhlymi nohami a úplne najradšej keď sa im spajajú za krkom :) To pochopíš až časom, keď budeš staršia a aj to oceníš ;:)

sewie

ale no sisa, ja som mala na strednej dve spoluziacky ktore mali 182 cm-vsetci chalani po nich isli, lebo boli atraktivne, priatelske, a bola s nimi sranda. A do nedavna som mala kolegyne ktore mali okolo 185 cm. Takisto ich vsetci chalani a muzi obdivovali lebo sa vedeli pekne obliect, upravit.
vyska ma svoje vyhody-ked budes starsia a pojdes na koncert, budes lepsie vidiet z davu:) dociahnes na vysoke policky atd atd...uvidis ze to bude dobre:)...
"decka" v tvojom veu su este nezrele a robia si srandu zo vsetkeho...ja som bola tercom kvoli okuliarom-okuliarnik indicky a podobne somariny...a teraz ich ludia nosia naschval:D neboj sa, za par rokov budes rada:)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som vysoká... - Fórum - ZDRAVIE.sk