Rano sa nemozem zobudit a hybat sa

Príspevok v téme: Rano sa nemozem zobudit a hybat sa
Jahodka111

Je tomu asi 5 tyzdnov co sme sa nastahovali do noveho domu. Uz v prvu noc sa mi stalo nieco, co trva dodnes. Kazde rano sa neviem zobudit, manzel musi mnou silno triast aby som sa prebrala. Z noci si nepamatam nic, mam neskutocne tvrdy spanok, nepamatam si sny, nic....Ked rano konecne precitnem a prebudim sa (po silnom zatraseni), nemozem sa vela raz hybat, som ako keby skamenena, musim sa pomaly rozcvicovat a postupne sa dostat z postele. O co by mohlo ist? O zdravotny, psychicky problem, alebo je v novom dome nejaky duch, ktory mi robi zle? :( :( Mam 27 rokov, jedno dieta

Kýčera

Rozmýšľala som nad Tebou a mám pár otázok. Koľko má Tvoje dieťa a pomáha Ti s ním niekto? Ten dom ste postavili vy alebo kúpili? Spíš pri otvorenom okne, na nových posteliach alebo už na nich spával aj niekto iný? Môžeš mať zdravotný problém - telesný /aj psychický je zdravotný, to nebudeš mať/, môžu Ti chýbať nejaké látky, vitamíny, minerály, môžeš mať vyčerpaný organizmus a potrebuješ poriadny oddych, môžu byť za tým duchovné príčiny, či kombinácia niektorých z nich. A možno je to len jednoduchý problém, s kt. si poradíš aj sama. Sprav nasledovné- presuň posteľ, odstráň z izby rušivé predmety- telku, kvety,...uvoľni priestor energiám, aby mohli voľne prúdiť, poriadne vyvetraj a spi pri otvorenom okne, aby sa kyslík dostal do mozgu aj počas spánku, cez víkend zver dieťa podľa možnosti do rúk manžela a tento čas venuj len sebe na relax. POMOŽE TI TO! Ak by Ťa to aj naďalej znepokojovalo a nebola s efektom opatrení spokojná, choď na preventívku.