Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Neviem čo ďalej
noname1996

Ahojte potrebujem pomôcť správal som sa ku babe trošku zle. vysvetlím. Boli sme opitý a povedal som jej že by som to rád s ňou skúsil znova (mali sme niečo dva roky dozadu ale boli sme mladší) a ešte pár maličkostí a potom som sa s ňou vyspal. Ide o to že som si neovedomoval veci a na daľší deň sme šli von aj s našou kamarátkou ktorá už všetko vedeľa. Opýtala sa nás že ako to berieme a začal som hovoriť úplne opak toho čo som hovoril. Dôvod tochto chovania bolo že som nebol rozhodnutý lebo som mal často cestovať a nechcel som to náhliť. Bola s toho zmätená. Avšak som si pokecal s tou kamarátkou že ju chcem spoznávať a uvidí sa že ako to dopadne. Tak sa aj dialo chodievali sme von a všetko bolo fajn potom prišlo k tomu že sme sa znova vyspali. Začal som to už brať vážnejšie ale aj cez to som si neuvedomoval ako som sa správal. Proste každý deň inak. Raz milý partner na ďaľší deň ako cudzí človek. Až po dni kedy sme boli na kúpalisku a ja som sa urazil za hovadinu a potom jej to vyčítal tak sme sa tak odtrhli. Najprv mi tá kamarátka vysvetlovala že ona nevie ako sa má ku mne chovať a ja som povedal že kašlem na to. Ale prišla samota a zasiahlo ma to pocit viny. Prišli aj pocity že ju mám úprimne rád a začínam aj k nej niečo cítiť. Snažil som sa to dať rychlo do poriadku čo sa aj stalo boli sme zase milý a všetko. Dával som si pozor už na všetko ale prišiel deň kedy sme sa náhodne stretli a chcel som ju pobozkať ale bola taká odmerana a všetko. Tak som nechápal či som niečo spravil. Potom som sa s ňou vyprával o tom hovoril som len ja že chcem byť s ňou moje pocity a všetko. Povedala že si to premyslí ale musíme sa porozprávat inokedy lebo mala plnú hlavu školy. Sem tam jej teda napíšem ako sa mám kamarátke som povedal moje pocity ako sa trápim aj som si poplakal. Povedala mi že sa s ňou porozpráva a uvidí teda čo lebo aj ju štve toto keďže sme jej dobrý kamaráti a chce sa s nami oboma stretávať spolu. Moja otázka spočíva v tom že ako by ste riešili môj problém? Je tam šanca? neboli to také veci ako podvod nevera a podobne iba som sa zle správal. a cestovať tiež nemám. Riešiť to nechcem hlavne tak že sa na ňu vykašlem po tomto už nie. Predom Ďakujem

noname1996

kejra
Tak teraz ma budeš súdiť lebo som iný? Som citlivý mal som toho veľa za sebou tak to beriem takto a ja som sa nesprával že sa vyspím a koniec to vôbec keďže som sa chcel naďalej vídať a mám ju úprimne rád. Áno nevedeľ som čo chcem či je lepšie to nechať alebo byť s ňou ale rozhodol som sa takto a chcem to inak by som to s ňou ani neriešil a nezáležalo by mi na tom

kejra

Ja som seriozne myslela, že taketo veci vnutorne riešia len baby, že chalani sa vyspia v stave opitosti a majú v tom jasno, viac nechcú...
Ved ty vlastne ani nevieš poriadne čo chceš, si vobec pripraveny na vztah?

noname1996

Je síce pravda že som to domotal celé a nebolo to zase úplne presne tak ako to vykládaš ty chcel som ju stále ale mal som ísť preč a preto som nevedeľ čo mám robiť

Nina.

Ja by som sa na to vykašlala, pretože si to domotal a keď si to dokašlal a pomotal takto hneď na začiatok, z toho celého mi vychádza len jedno jediné a to, že nejsi zrelý na vzťah. Takéto motanice - chcem nechcem, vyspím sa potom ju nechcem, potom mám výčitky zas ju chcem, ona na mňa pozrela, potom nepozrela, bavíme sa, nebavíme sa a blbosti - oničom - toto riešia tak 16 ročné decká.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neviem čo ďalej - Fórum - ZDRAVIE.sk