Priateľ sa do mňa nevie dostať

Príspevok v téme: Priateľ sa do mňa nevie dostať
AAandrea

Ahojte potrebovala by som radu od niekoho kto má niečo podobné pretože si fakt neviem pomôcť mám priateľa s ktorých som 5 mesiacov. Mám 18 rokov a on 25 a som panna s priateľom s ktorým teraz chodím tak s ním som zažila také prvé ako prstovanie a podobné veci po prvom prstovaní mi tielka 7 dní krv ale strašne málinko myslela som si že nie som panna no keď sme chceli mať pohlavný styk nešlo to a ja neviem v čom je problém proste sa do mňa nevie dostať nech robíme čokoľvek používame aj gél dá do mňa max 2 prsty aj ten druhý už ide ťažko a keď tam chce zasunúť penis tak to proste nejde skúšali sme to už 7x a stále beznádejne...pritom s tampónmi nemám najmenší problém. Rozmýšľam o chirurgickom zákroku ale najradšej by som to vyriešila bez neho pokiaľ sa to dá. Vopred ďakujem za všetky rady. :)

feferonka

no tak sa dohodnite, ze prvykrat to nebude pekne... mozno druhykrat:)
skus sa pripit (ale tak aby si sa este dokazala vzrusit) a potom nieco, co ta poriadne rajcuje, mozno nejaky eroticky film si spolu zapnite, hraj sa sama so sebou aj on nech ti pomaha (stale popijaj) a potom ked to uz on nebude moc vydrzat, tak nasilu nech ide do teba(budes vzrusena = pruznejsia, vlhka dostatocne tam dole a zaroven pripita cize bude znizena citlivost na bolest .. nic z toho nebudes mat, ale nemalo by to tak boliet, resp. bude to rychle a vydrzis to v pohode.
Druhykrat az po tyzdni mozno aj dlhsia pauza...