Rozlúčka so slobodou

Príspevok v téme: Rozlúčka so slobodou
Mia49

Ahojte ,môj priateľ ma ísť kamarátovi na rozlúčku so slobodou s partiou chalanov,maju ísť na jazero,a maju objednanu chatu a udajne nejakú loď neviem ci na vecer alebo den,,,,môj problém spočíva v tom ze sa obávam ze tam volajú ženské a ze sa tam nieco stane ....viete naco myslím!alkohol a ženy a sex a pod!!!!ako sa mam toho pocitu zbaviť?som dost žiarliva sa priznávam a uz len myšlienka na tu akciu mi nedá spávať uz 3 týždne predtým !

sewie

Mia, alkohol bude, mozno aj stripterka-predpokladam ze na lodi bude stripterka:D, co sa toho ostatneho tyka-prestan pozerat americke somariny

dvojpes

tiez som za to, aby si si ho nebrala.
ak si takato ziarliva, tak je kludne mozne, ze vase pripadne manzelstvo nebude mat dlhe trvanie, alebo bude cele o nicom.

idle

rozlúčka so slobodou v ponímaní ženy a sex patrí len do prevažne amerických filmov

ak by sa tam niečo stalo, nenechaj to len tak alebo ešte lepšie s partnerom si to vyjasni dopredu

sex na rozlúčke je podvádzanie

asddfg

Neviem no, ale nemyslím si, že normálny chlap si pôjde pred svadbou užívať iné ženské...nesúhlasím veľmi s názorom kofolky, no ty najlepšie vieš aký je. :)
Prajem veľa šťastia! ;)

kofolkaa

ak to nahodou nevies tak alkohol, zeny a sex k rozlucke so slobodou jednoducho patria a preto sa to aj organizuje tak sa s tym radsej zmier :D