Internetove zoznamky

mnau mnau

téma pre mňa,
mám dosť bohaté skúsenosti...v priebehu niekoľkých rokov, dvaja z celkového počtu moji ex, čiže áno, stretla som sa, vzťah vzišiel,
ja to nezatracujem, čím dalej, tým viac ľudí sa takto bude spoznávať...na badoo som bola nedávno a po cca mesiaci som to vymazala, nakoľko pri jednom, ktorý sa mi pozdával som zistila, sama cez soc. siete, že má malé dieťa a priateľku v inom meste...Ďakujem neprosím, záujem o stretnutie bolo dosť..žiadnemu som nepísala, ak sa mi páčil, som ho lajkla, to je celé, nahovorila ma na to kolegyňa, ktorá si tam našla priateľa, aj jej mamina, ďalší mi začal o problémoch s financiami, to ja nepotrebujem, najmä nie na prvých stretnutiach hned počúvať o tomto, odrádzali ma správy typu...ahoj, nejdeš na kávu? nič originálne...mám pocit, že badoo je taký neosobný, ľudia tam mi prišli takí znudení...česť výnimkám :-)

Vazne

Odlahceny humorny profil zeny s peknou fotkou ktora ukaze aj nieco z kriviek (preboha len nie fotky z dovoleniek fotene pred turist. atrakciami) by mal plnit schranku zeny od rana do vecera - z velkej casti hnojom. Potom je len na zeninej mudrosti a jej instinktoch atd aby sa dokazala cez vsetok ten hnoj trpezlivo prehrabat, pri troske stastia pripadne najist co hlada a potom to dalej kultivovat. Hladat si takto partnera na zoznamkach moze byt rovnako tazka doslova praca ako napr. hladanie vysnivaneho jobu

oktobrova

zoznamkar, verim, ze mas taku skusenost, niektore baby ale aj chalani su totalne nemozni, upnuti, bez zaujmov, tak s takymi je dost tazko a nuda

Zoznamkar

0vecka - škoda slov, muži vedia hodnotiť reálne, pre ženy existuje len úzka top kvalita a zvyšok aušust.

Zoznamkar

0vecka - ja som zoznamkoval pred pár rokmi a poviem ti jedno, s niektorými som sa natrápil, týždne písania a ak malo dôjsť k stretku tak hlúpe výhovorky, pritom tie baby mali 34r a chceli rodinu, deti ... teraz mrknem na tú zoznamku, a tie isté baby tam sú stále, tie isté, s tým istým profilom, len iné fotky a chodia tam deň čo deň. Jedna mi vtedy písala, že sa ona sa už vážne s niekým stretáva a pritom tam stále chodí roky deň čo deň. Už majú 36r a niektoré aj viac a život im preteká pomedzi prsty. Ja som si svoju našiel, svadba a čakáme bábätko. Oni, neviem na koho tam vlastne stále stále čakajú. Pritom si vycapili nemožnú fotku zo zadu, priemerné tuctové dievča robiace niekde v montovni za almužnu, bývajú u rodičov a na záujem mužov sa sťažovať nemohli. Ech, preberali až prebrali. Asi si mysleli, že im na stretku budem robiť návrhy, alebo neviem čo. S tou mojou sme s tým počkali až do svadby. Škoda, budú to mať v živote ťažké.

oktobrova

narovinu, suhlasim s tym, co pises.. malo by sa nieco vyucovat v skole, psychologia alebo pod., ludom to chyba, vztahy su naozaj naprd.

0vecka

z pohladu chlapa:

ked taky chlap chatuje tak mu tak 50% zien neodpise vobec z tych 50 zhruba 3/4 odpisuju chujoviny popripade odpisu raz za minutu a ta trocha co ostane je bud zadana alebo tam clovek nevidi ziaden potencial nieco poriesit takze ak nejaka nejakemu napise tak min. mu tym usetri nejakych 20 dalsich ktore by ho obrali len o cas. Teda urcite sa kazdy potesi ak mu zenska napise.

0vecka

0vcatien je jedno ake kriteria zvolis ale celkovo v populacii je normalne rozdfelenie ci uz inteligencie vysky alebo inych veci