Krvacanie Dasien

Lenush

RNG
precitat si to z obalu viem aj ja.. viem co to obsahuje a aj napriek tomu som s tym bola maximalne spokojna..
a ak sa zamyslis, tak nie je nic na svete, co by neskodilo.. btw, ak by uzival Corsodyl tak staci len zoparkrat a nie dlhodobo..

RNG

Corsodyl prichadza v roznych formach od sprayu cez ustnu vodu az po krem.
Originalny popis z Anglicka uvadza Mouthwash=ustna voda, voda na vyplachovanie
Aktivna latka chlorhexidine glukonat0.2%(krem ma 1%)
Chloraty v ustnych vodach sa tu (usa)pouzivaju storocie. Ich ucinok je baktericidny, ale zialbohu organicke chloraty nielen ze su nejedle, ale mnohe jedovate a karcinogenne.
Rozhodne by som dal prednost peroxidu vodika, ktory sa v tele aj tak vytvara a do urcitej miery je dokonca uzitocny.
Cast sveta ho pouziva aj oralne ako ucinnu a lacnu medicinu.

Lenush

zubok,
ano, ani mne velmi nechuti.. hlavne ze pomaha ;) v tom case, som mala strojcek, preto mi tak casto krvacali dasna.. bolo to na nevydrzanie. vzdy sa mi pustila krv ked som si umyvala zuby, alebo ked som prezuvala..

Lenush

zubok
ak chces nieco na preplachovanie, tak odporucam Corsodyl. dostat ho v kazdej lekarni a stoji priblizne 200sk

Lenush

zubok
aj mne velmi casto krvacali dasna. vyskusala som zubnu pastu lacalut na citlive dasna a naozaj mi pomohla.. mozno pomoze aj tebe. dostat v lekarni

RNG

Tak ako ine ustne vody. 2 krat denne, malicko, podrzat v ustach aspon minutu.
Vyplut ale nevyplachovat po tom. Trochu tam zostane a posobi dalej, hlasvne okolo krckov