Krvacanie Dasien

ccc

zubok,ak ti môžem poradiť určite si vyskúšaj aj výplachy Corsodylom..upravuje mikroflóru v ústach.
dá sa bežne kúpiť v lekárni.nechcem ti to vnucovať,ale je to fakt dobre a mal by ti pomôcť

zubok

Dakujem Vam vsetkym, co ste sem pisali, ja som doteraz pouzival kefku Curaprox a z nej mi krvacali dasna tak, ze moja priatelka sa na to nemohla divat a kupila mi nejaku beznu soft kefku, ale kvalitnu, taku okolo sto korunovu a je to trochu lepsie. Skusim to s tym stieranim miesto kruzenia, ale zubnu nit sa bolim pouzivat, mam pocit, ze mi to ublizuje a krvacam este viac. Skusim aj tie bylinne vyvary. Dikes este raz za doterajsie aj dalsie rady, priatelia.

kaciatko25

Ahoéj zubok, mam take iste problemy ako ty. Moje dasna neprestajne krvacaju, nech si dam cokolvek. Najlepsie skusenosti mam vsak so zubnou kefkou CURAPROX a zubnou pastou LACALUT AKTIV, ktora je urcena na parodonticke dasna. Bola som vsak aj u parodontologicky, ktora mi predpisala antibiotika a vycistila zubny kamen. Po liekoch mi dasna uz nekrvacali, ale po nejakom case to zasa zacalo. Dobry je aj CORSODYL, le pozor na jeho pouzivanie, musis tam dodrzat nejaku prestvku.

and

Uz nie,odkedy po zmene zubara som sa dozvedela o dentalnej hygiene.Pravidelne pouzivanie medzizubnej kefky,spravnu velkost Ti poradia na dentalnej hygiene,aj ako ju pouzivat,ja mam velkost 0,4mm.KEfka vycisti medzizubne priestory,dasienka odpuchnu,ak tam bol zapal.Mozno Ti budu na zaciatku krvacat velmi ,hrozne,meria sa to indexom,ktory sa neskor znizi,ked to budes pouzivat pravidelne.Curaprox je velmi dobra a kvalitna zubna kefka,dobra je soft.Ultra soft je velmi jemna.Mozes kombinovat aj Lacalut zubna pasta,proti krvacavosti,ale skus toto.Mne dasna uz davno nekrvacaju,ultrazvuk na dentalnej hygiene sa mi paci menej,teraz som uz nebola,ale plosky zubov si mozes dokladne vycistit aj sam -a.Tak to vyskusaj,budes mat sviezi dych ,ziadny problem zapachu z ust z rozkladajucej krvi.

colina

Manžel ma tieš taketo problemi a ma paradentozu a može robiť čokolvek vie že nikdy nebude mať zuby ok ma mostik a to už od 20rokov.Odporučam zubnu kontrolu tam sa dozvieš viac.Môže ísť o nejaký zápal.

ccc

pomôže ti dôkladná ale fakt veľmi dôkladná zubná hygiena..každý deň min.večer dentálna niť,čistiť zuby aspoň 3krát denne ale stieraním,NIE krúžením, lebo tým si odhaľuješ ešte viac zubné krčky..
a možno by nebolo zle isť na parodontologiu sa poradiť, čo s tým, lebo dá sa parodontóza výrazne spomaliť, keď sa na to človek nevykašle

borisx02

mám len 25r a už mám nábeh na paradentozu....už sa mi urobil aj taký akokeby malinký abces na dasne z ktorého mi ide krv a hnis.
pasta ok aj zub kef.....
tak si nechám poradiť...Ď