Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pásiky na nos

Príspevok v téme: Pásiky na nos
jajka90887

dobrý deň, potrebovala by som poradit. Mam problem s ciernymi bodkami na nose , ktore sa nedaju nijako odstranit. Skusala som peeling, rôzne cistiace gely , odvary z byliniek ale nepomohlo nic. Tento krat som na uvidela pasiky na nos. Videla som prispevky dievcat , ktore tvrdili , ze im to velmi pomohlo. Aplikovala som naplast podla navodu ,pockala 15 minut a stiahla dolu . Lenze ziadna zmena sa nekonala . Naplast nestrhla ani jednu ciernu bodku. Naplasti som aplikovala po kupeli cize pory by mali byt rozsirene (ako sa odporuca) . Bola by som rada ak by dievcata ,ktore maju s nimi dobre skusenosti napisali svoje postrehy ako ich aplikovat aby boli ucinnejsie :) Ďakujem :)

tasty

pásik vytrhá "póry" jedine vtedy ak je poriadne vyschnutý, skúšala si to tak? inak tie póry sa ti zanesú behom týždňa spať .. najlepšie je ako bolo písané nižšie je čistenie u kozmetičky pravidelne, napr. každé tri týždne..

Kýčera

A ja mám zasa skúsenosti s inými dievčatami, kt. dopadli ako Ty, takže nič také nefunguje, je to len reklamný ťah ako vytiahnuť zo žien peniaze. Choď ku kozmetičke, tá Ti to odstráni a máš po prbléme.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pásiky na nos - Fórum - ZDRAVIE.sk