Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rast a hustota vlasov.poradte prosim.

RNG

dihydrotestosteron a nedostatky niektorych vitaminov B(hlavne pantotenicka kyselina) sposobuju rednutie vlasov.
Znizenie hladiny dehydrotestosteronu sa da doplnanim zinku a pitim silneho caju z korenov zihlavy.
Velke davky pantotenickej kyseliny(2x500 mg) a lebo aj ine zmesi B vitaminov pomozu(pozri napriklad na to, co som kedysi dovazal a predaval -odkaz odstránený-
Tiez kremik je dolezity(silicium, silicone) ktory sa nachadza aj v listoch zihlavy ale hlavne v praslicke, z ktorej silny caj doda dostatok pre telo.

mahulienavt

ahoj,skus si kupit sampon a kondicioner zn .salon textures,su velmi dobre a rastu z nich vlasy,a daj si predpisat antikoncepciu na vlasy.

gabusqa

prosim pomozte mi...ja mam velmi huste vlasy len som si ich dala strasne moc preriedit a teraz nemam skoro nic s mojich hustych vlasov na hlave..neexistuje nejaky pripravok nato aby rychlejsie rastly alebo nejak zhustly..

666

mne na vypadavanie vzdy pomoze b-komplex. vypadava mi tolko vlasov ze ked si po nich prejdem rukov asi 15-20 ich vypadne.b-komplex mi s tym vzdy na cas pomoze

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rast a hustota vlasov.poradte prosim. - Fórum - ZDRAVIE.sk