Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zuby medzery medzi nimi a niečo ako upirie zuby

Smejko699

Rozhodla som sa... niesu Krive len mam tie upierie trochu ostatným to neavadí že vraj ludia čo maju medzeri maju sexpil povedal fotograf Ked budem staršia dam si strojček :)

MrIng.Smrtka

A čo bol s druhou, tak prišiel "domov" taký opitý, že si ľahol k svojej budúcej "svokre". Nesťažovala sa:-) Ani jedna, ani druhá:-)

MrIng.Smrtka

Hovoril mi, že vraj mal aj priateľku, raz s ňou bol celú noc a na druhý deň už bola chladná, tak utiekol. Mal šťastie, lebo na druhý deň ho chcela predstaviť svojej rodine:-)

MrIng.Smrtka

Jeden kamarát má vo všetkých zuboch také tenké kanáliky, dokonca aj v predných.
Asi to bude Drakula krížená s upírom.
Bol raz aj u zubára, ale tomu prišlo nevoľno a musela ho odviesť sanitka.
Tak z vŕtania nič nebolo:-)

MrIng.Smrtka

Hlavne sa pozri, či v tých zuboch máš aj také tenké duté kanáliky. Ak áno, tak si upírom. Síce aj bez tých zubov by si ňou bola a nejakému chlapovi raz budeš isto piť krv, ale o tom je život:-)

LMarika

Ina moznost ako strojcek nie je. Ak neveris, spytaj sa svojho zubara. Ale pri takomto rozostaveni zubov nebudes mat strojcek (pokial to bude fixny) dlhsie ako dva roky. A tie dva roky uplynu tak rychlo, ze ani sa nenazdas a strojcek pojde prec, uvidis. Len si predstav, ze v 15-tich budes mat najkrajsie zuby z celej triedy a hviezdny usmev. Alebo si ich chces nechat take krive az do 30-tky? Pripadne do konca zivota? To hadam nie! Krive zuby, najma ak su krive pre nedostatok miesta (velke zuby v malych ustach), byvaju aj velmi tesne rozostavene a kvoli chybnemu a tesnemu rozostaveniu zvyknu byt taketo zuby nachylnejsie na tvorbu kazu ako zuby rovne. Takze cim skor sa zuby upracu do normalneho rozostavenia, tym lepsie. Strojcek si mozes vybrat s kovovymi alebo keramickymi breketami. Tie keramicke by boli vo farbe tvojich vlastnych zubov a budu menej napadne ako kovove. Ked som chodila na strednu, tak u nas mali niektori strojceky a nikto sa im nevysmieval. Ja som robila predavacku so strojcekom. Mala som krive zuby od 12-tich, ale rodicia nemali na strojcek peniaze. Tak som si ho dala urobit az v dospelosti a mala som kovovy. A chodili tam zakaznici a nikto sa mi nesmial, dokonca mi niektori strojcek pochvalili. Kolegyne mi rozpravali zazitky so strojcekmi z puberty, ale nevysmieval sa mi ozaj nikto. Takze nejakeho vysmechu kvoli strojceku sa nemusis bat. A uvidis, ze nebudes jedina z triedy a urcite bude mat este aj niekto iny okrem teba na zuboch strojcek bud teraz, alebo o par mesiacov. Kto vie, kolki pridu po prazdninach do skoly so strojcekom na zuboch? V takom Rakusku ho ma kazdy druhy teenager, ale aj niektori dospeli.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zuby medzery medzi nimi a niečo ako upirie zuby - Fórum - ZDRAVIE.sk