Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie, nadmerné potenie a potenie v pokoji

Príspevok v téme: Potenie, nadmerné potenie a potenie v pokoji
Tieznechapem

Problém ktorý mám som nemal v skorej puberte. Nevyskytoval sa až do 17 rokov , vtedy som ho začal prvý krát pociťovať prvý krát a pozorovať ho. Kedysi som bol dá sa povedať milovníkom leta . Zbožňoval som ho , rád som behal s kamarátmi po vonku a rád sa zdržoval na slnku. Časy sa však začali meniť po mojich 17 rokoch kedy som sa začal potiť viac ako je normálne. Prestal som nosiť farebné oblečenie a začal som nosiť len biele a čierne tričká. Dva mesiace pred mojou sedemnástkou som začal cvičiť v posilovni najprv pre seba a postupom času som sa stal silovým športovcom. Moja váha s ktorou som začínal bola 59kg , svoju najväčšiu váhu 107kg som mal vo februáry 2015. Aktuálna váha sa pohybuje na 90-92kg (nachádzam sa v rysovacej fáze) . Postupom naberania svalovej hmoty sa moje potenie zhoršovalo. Nepotil som sa len počas fyzickej námahy , ale začal som sa aj počas chôdze a keď zastanem zhorší sa to. Keď mám normálnu chôdzu a napríklad vojdem do obchodu a zastanem niekde pri regáloch potenie sa zhorší a začnú mi po tvári , chrbte , hrudi a ramenách stekať potné kvapôčky. Tento jav sa odohráva asi nejakú minútu po tom čo zastanem. Niekedy keď nastúpim do autobusu a nemám vobec zrýchlený tep ,sadnem si a z ničoho nič ma zaleje neskutočná horúčava. Keď si uvedomím že sa veľmi potím , zaknem sa potiť ešte viac a som v strese z toho. Ďaľší prípad je keď napríklad sa prechádzam v tej horúčave a sa nepotím prejdem do klimatizovaného prostredia zas sa začnem veľmi potiť. Dokonca sa mi aj stalo že som len tak doma stál a začal som sa strašne z ničoho nič potiť ( nebolo teplo vo vnútri) . Vonkajšie teploty som začal pociťovať aj o 5 stupňov vyššie než som ich pociťoval napr v 15 rokoch. Potím sa neskutočne nadvesmírne na chrbte , ramenách , krku , prsiach. Pre informáciu pri aktuálnej rysovacej fáze neužívam efedrin ani T3 a ani clenbuterol , čiže nič čo by zvyšovalo srdečný tep ( tí čo vedia , vedia) . Z tohto dôvodu som začal nenávidieť leto a všetko okolo teplôt vyšších ako 22 stupňov. Aktuálne milujem zimu , v - 5 až -10 stupňoch chodím v jesennej tenkej bunde lebo mi chlad neprekáža.
Čo hľadám ? Radu. Botox si pod kožu vpichnúť nechcem. Doktor ? Už ma to nebaví , bol som tam a poslali ma na vyšetrenia ktoré boli úplne odveci a nič nedokázali. Ako nič v zlom , ale to bola riadna kokotina ma poslať na bycikel a skenovať moju frekvenciu srdca ktorá aj tak nič neukázala. Chcem aby ste mi niekoho odporučili , poprípadne či niekto má niečo také a vyriešil to alebo má diagnózu. Čo sa týka doktorov , pokiaľ nieste v súkromnej nemocnici tak to podľa mňa stojí za hovno. Pred dvoma mesiacmi som bol hospitalizovaný a doktor sa ma opýtal či užívam anabolické steroidy ( klamať nebudem ) áno užíval som v danom čase ( toto neriešte do toho vás nič) on však povedal že to mám z toho. Idiot ani neurčil diagnózu , starý komunista ktorý študoval medicínu v 80 rokoch nemusel ani robiť testy a röntgenovým okom odhadol čo mi je. Preto nechcem veriť doktorom podaktorým , zároveň rešpektujem ich prácu.
Vek : 19
Alkohol : zriedka naozaj zriedka aj to len jedno poldeci whiskey (Lagavulin) s jednou kockou ľadu (lahoda)
Fajčím , nie veľa
Drogy ; nie
Aas : aktuálne nie
Prosím vás o odporučenie odborníka alebo na vaše skúsenosti a názory.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie, nadmerné potenie a potenie v pokoji - Fórum - ZDRAVIE.sk