Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako si udrzat hmotnost a nepriberat? za pomoc zo srdca dakujem

Príspevok v téme: Ako si udrzat hmotnost a nepriberat? za pomoc zo srdca dakujem
sweetcutepie

Ahojte ludia zlati :-)
Mam 16 rockov/170 cm a moja hmotnost kolise okolo 51 az 52 kg. Minuly rok v septembri som mala az 56 kg, ktore som len pomocou stravy a bez cvicenia zhodila na 53 kg za kratku dobu bez jojo efektu. Nedavno som sa z 53 kg vysvihla na 51 az 52 kg a chcem si to udrzat. Uz nemam v plane chudnut. Len si prajem udrzat si tuto vahu/postavu. Som so sebou a svojim telom spokojna, ale mam trochu obavy ze budem priberat aj s pribudajucimi rokmi.
Pijem vela vody, zeleneho caju, namiesto vytahu schody pouzivam, neprezieram sa, po 17-tej alebo 18-tej uz nejem. Nejako enormne zdravo sa nestravujem, doprajem si i sladkosti i pizzu, ale s mierou. Sport ma nebavi, to fakt neberiem akomnejaku moznu alternativu. Akymsi extremnym upravam stravy sa chcem vyhnut, skor ma zaujimaju nejake osvedcene vseobecne a zauzivane rady ako nepribrat.
dakujem:-)

LMarika

Mne pomohli testy na potravinove intolerancie. Takto sa u mna zistilo, ze nemam enzymy na travenie glutenu, psenice, laktozy, mliecnych bielkovin, kukurice, vajecneho bielku, ovocneho cukru a dalsich potravin... ktorych pricasta konzumacia u mna sposobovala pomale priberanie aj napriek dennemu cviceniu. Nevhodne potraviny som zo stravy vylucila a nahradila som ich inymi. Jem toho strasne vela, dokonca viac ako predtym, ale konzumujem iba potraviny, na ktore intoleranciu nemam a nehladujem. Moje telo sa po zavedeni tejto diety zo zdravotnych dovodov zmensilo behom asi troch mesiacov z konfekcnej velkosti 38 na 34 bez drastickych diet a bez nejakeho brutalneho cvicenia do umoru. Mnoho dobrych siat velkosti 36 som ani nestihla vynosit, co som isla tak rychlo s hmotnostou dole. Mam tenke kosti, nevyzeram ako anorekticka a nie som koza a kost. A co ma pozitivne prekvapilo, ze sa na mne po dlhych rokoch cvicenia (v priemere 15 minut denne, obcas plavaren, obcas bicykel...) konecne ukazali male naznaky svalov, co som nikdy predtym nemala.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako si udrzat hmotnost a nepriberat? za pomoc zo srdca dakujem - Fórum - ZDRAVIE.sk