Zabudnúť či odpustiť?

Príspevok v téme: Zabudnúť či odpustiť?
zvedavá0258

Bola som s priateľom na disko i s manželkou môjho brata iba mi traja .Čo to už sme mali popite,ale bolo málo tak som šla po nové pitivo. Ako som tam stála pri tom pulte neviem už prečo som sa pozrela smerom kde som tých dvoch nechala a oni sa ,,šebe" smiali...,,ta jak fajn"-som si pomyslela...,,smejú sa tak je výborne".. a nadiktovala som čo si prosím na pitie. mno a zase som sa vám na nich pozrela a v tom, môjho brata manželka si dala do úst ľad a ponúkla ho môjmu priateľovi a ten si ho ústami pekne od nej prevzal ani nezaváhal.... po tom ako ,,donahánali" ľad tak ma očami vyhľadali, a oči sa nám stretli, ako sa stretli ja som v tom okamžiku odvrátila zrak na pani čašníčku ktorá mi už podávala nápoje. v hlave sa mi zastavilo....nič žiadna myšlienka,jednoducho nič...ticho...žiadne myšlienky...stále som mala nahodený úsmev, ten istý čo som mala pred tým ako som videla tu naháňačku...po chvíli ku mne prišlo pri pult to žieňa s tým že chce odo mňa pusu...vtedy sa mi naštartovala hlavička a prvá myšlienka ,,teraz nerieš si opitá a zabudni čo si videla,, tak som ju pobozkala na líco ona ,že túži po inej puse... mne v hlavičke hneď po dokončení tej jej vety napadlo (,,ti musí praskať !!dievča!!akože sa snažíš o záchranu situácie?!!!! ) ..a už som sa nadychovala na riadny krik,no ale v strede nádychu nasledujúca myšlienka znela ,, nerozčúliš sa! " tak som ju pobozkala.... 4 sekundový bozk s doprovodom vety v hlave ,,odpúšťam ti"....a zas vypnutie žiadne myšlienky nič .zobrala som drinky s úsmevom na tvári ako by sa nič nestalo a zaniesla priateľovi... on samozrejme nechápal, že nič nerieším a s obavou pristúpil a začal niečo rozprávať ..ale ja som bola bez myšlienok iba hudba, telo do rytmu a úsmev na perách..povedala som mu s perami od ucha k uchu, že nech to nerozoberá na čo teraz?,že tak sa stalo sme opitý...ešte som mu dala otázku ako kamarátke na zmrzline či jej chuti zmrzka-,,a čo bozkáva sa dobre ?"on že sa nebozkali iba si ľad prevzal od nej bez dotyku pier.. (lebo ja som slepá!")...moja reakcia na to ,,ale teraz nerozoberajme"...absolútny flegmatizmus...potom po pár dúškoch ani neviem čoho som zobrala to žieňa tancovať a celí večer pokračoval ako keby som nič nevidela a nikto sa k tomu viac nevrátil...po ukončení večera a vyprevadení toho stvorenia sme prišli s priateľom do hosťovskej izby dali si dve čísla v sprievode chrapotu môjho ujka ležiaceho na nafukovačke vo vedľajšej izbe. vrátil sa k tomu môj priateľ asi tri hodiny po prebudení pri rozoberaní čo sa dialo (šepotom do ucha) ,,ty si ju včera pobozkala a mne ona dala ľad ústami- mal som jej ten ľad takto hľadať\"... vopchal mi jazyk pomali až do žalúdka...ináč ma ta jeho opovážlivosť,drzosť a branie ma ako samozrejmosť zabíja....opäť moja reakcia na to ,,a čo si to nespravil??" a šla som preč.(Sama som udivená zo zachovania sa a postavenia sa k tomu.I keď na 90% som na seba pyšná.Som trochu temperamentná a keby som povolila pocitom a ,,nevypla hlavu" spravila by som si viac hanby ako zriešila niečo,či na tej disco, či na návšteve kde sa konečne skoro celá rodina stretla, a i tak by som nič nezmenilo a nič neporiešilo,v podstate jej som vďačná.... a sním najlepšie riešiť osamote (s dobrom sa vraj človek ďalej dostane ) ale ešte sme sa mi dvaja o samote k tomu nedostali pretože nebolo kedy a kde ...........takže moja otázka znie... je to KU.VA normálne? ... chodím s ním 3 a pol roka,bývame spolu 3 roky u jeho rodičov, chce kúpiť pozemok a stavať, mame pred svadbou ktorá by mala byť tento rok... mno a ja mám opäť otázku.... Keď dokázal urobiť toto s mojou švagrinou pred mojimi očami,čo on robí keď tie oči tam nie su? S cudzou, krásnou a keď tam nie som? za čo ma má? On si dovolí urobiť toto? Absolútne neakceptovateľnú vec...ktorú sa mi samozrejme bude snažiť ospravedlniť a veriť tomu že ma ,,obhovorí \"( pre mňa nelogicky) aby som to akceptovala? ?? i keď na to žiadne ospravedlnenie neexistuje? Už len tá snaha ospravedlnenia ma bude urážať...
PROSíM píšte mi názory...

Kýčera

A ja pre zmenu súhlasím s Úsmevným dňom, spravila si chlapcovi to isté a seba neriešiš. Má sa on oženiť so ženou, kt. ak má vypité, bozkáva sa bez zábran s inou ženou? Takže ste si kvit. Obdivujem však Tvoju chladnokrvnosť a to, čo si spravila, to ja by som nedokázala. Ale čo ma zaráža, je tá Tvoja švagriná, tú by si mala riešiť.

kafe

hmm, aj mňa by to asi sralo a tiež by som sa tak celkovo zamyslela nad vzťahom. Aj keď z toho čo píšeš (idete stavať a máte pred svadbou) je jasné, že ako partner ti sadol. No to, že chlapec nepozná hranice a nevie/nechce zaraziť nevhodné správanie, je dosť... aspoň tú svadbu by som odložila na neurčito a začala sa viac venovať sebe.
Inak, naozaj máš byť na čo pyšná, zachovala si sa úplne fantasticky. Ak je chlapec blb, ešte dlho mu bude smutno, že o teba prišiel. Nech sa uvedomí trošku, že neni jediný na svete a môže ťa stratiť. To platí aj opačne, ale ty to asi vieš.

usmevny_den

Skúsme to otočiť: on ti odpustil ten tvoj 4-sekundový bozk so švagrinou? on si môže klásť tie otázky čo aj ty: ak tu nie som a má vypité, bozkáva sa aj s inými ženami/chlapmi? Inak súhlasím s Fleur, je to o dôvere-nedôvere..

Fleur-de-lis

Zaujímavý príbeh a zaujímavo písaný. Rozmýšľam či je to pravda,hmm.

No ak hej, tak normálne to podľa mňa nie je. Môže to niekto brať len ako srandu a nič si z toho nerobiť. Ja osobne mám na to iný pohľad. Pokiaľ viem, že pod alkoholom strácam hranice a kontrolu správania v súvislosti s nejakými "intímnosťami", tak sa jednoducho budem v pití kontrolovať, pokiaľ mi záleží na mojom vzťahu a pokiaľ mám nejaké morálne hodnoty.
A jeho reakcia na druhý deň bola ozaj nechutná ako keby sa ani trošilinka nehanbil. Mala by som tiež problém mu veriť, jednak v tom, že ako píšeš, čo robí opitý, keď tam nie si, a po druhé, celkovo v jeho charakter a za čo ma má...

No asi by som si premietla náš vzťah dosť podrobne a kriticky. Nedôvera vo vzťahu je hrozná vec, tak by som sa snažila zistiť či mu môžem dlverovať (z toho čo píšeš to tak nevyzerá, ale nepoznám ho), a pokiaľ by som rozumom vnímala, že asi aj hej, tak by som na tej dôvere pracovala. A pokiaľ by som mala veľké pochybnosti tak by som mu to úprimne povedala s tým teda, že momentálne neviem čo robiť... Zrejme aj podľa jeho reakcie by si potom videla, o čom váš vzťah je.