Oralny sex, uz nie ako predtym

Príspevok v téme: Oralny sex, uz nie ako predtym
leon123

Zdravim Vas vsetkych, je to skorej otazka pre slecny, damy, ..mam taky problem som s partnerkom uz dlhsi cas teda je to cca 5 rokov, na zaciatku nemala problem s prehltanim, striekanim do ust, na tvar..., no a ako sme spolu dlho tak sa to akoso oddaluje vsetko,

prvy problem je ten ze odrazu nechce ked som v nej a ho vytiahnem z nej uz oralne uspokojovat co predtym nebolo problem... cize ked som uz raz v nej tak uz nie do pusy...

a tak isto akosi ma problem s prehltanim teda aby som sa jej spravil do ust a potom moze klidne vyplut...tak isto jej to nerobilo problem ...nieje to nahle ale postupne casom...

Prve naznaky som videl ked mala problem so zlcnikom , zlcnikovy zachvat...moze to aj stym nejako suvisiet ze sa jej zmenili chute alebo ? Co vy slecny ?

laurora

Ked nevies najst pricinu, tak kasli nato. Mas ju rad, rozumiete si, bud rad, ze ti vobec vyfajci, vela zien aj to odmieta :D
Ked ti razne povedala, ze nato nema chut, tak to nechaj tak a uzivajte si ine krasne spolocne sexualne chvile. Pretoze ked ma sex ako taky rada a jediny problem je s tymto tak by som to nijako dalej neriesila...
Netlac na nu uz a hlavne jej to nepripominaj a mozno sa to casom zmeni.
Urcite si to dobre uvedomuje, ze by si to chcel, ale jej to momentalne nie je po voli a z takeho trosku " nepriameho nadtlaku" to mozno odmieta este viac...
A este podla mna to kludne moze suvisiet so zlcnikom..

leon123

ona ked je vo vare tak je radsej ked sa vystriekam do nej alebo na nu ..na zadek teda podla polohy...lebo keby to chcem na konci do ust jej ,tak to jej pride take ako keby useknute....

leon123

laurora: ju zoberiem na nejaky welnes tam to jej navrhnem a potom povie ze som ju tam bral koli tomu, hej antiku berie ale to brala aj predtym... potom nebrala a stale rovnako...a tak aj ked je rozpalena ani vtedy nechce..

laurora

Najhorsie je to, ze ti k tomu nic nepovie, ked sa jej to niekedy pacilo a teraz nie. Zena je schopna takych veci, ked je velmi vzrusena a ked si sex naozaj uziva ( kto nezazil, nepochopi) Mozno mate sex v poslednej dobe velmi stereotypny, mozno by chcela dlhsiu predohru, chyba jej nejake to okorenenie sexualneho zivota, zazit nieco nove co ju privedie do varu... Venujes sa jej dostatocne pri sexe? Neberie nahodou nejake lieky, ktore odoberaju chut na sex? Casto je to prave to antikoncepcia. Netrapi ju nieco? Venuj sa jej, kup nejake masazne oleje, sprav jej masaz, vezmi ju na nejaky welness pobyt a rozmaznavaj ju, venuj jej pozornost... mne to vzdy velmi pomoze :)

leon123

Ja som to tu pisal preto, lebo doposial stym problem nemala...a teraz ked sa jej to pytam klidne ze preco to je inak , tak nepovie nic..