Gynekolog - ružinov

simka214

som velmi rada, ze som ti mohla pomoct :) zle by som ti urcite nechcela, viem ze je tazke najst spravneho lekara :)

miruska01

bola som uz u Millyho a super. Ziadne problemy, som fit zdrava a pan doktor? to je tak zlaty, mily clovek, ze to sa casto nevidi. Pytal sa na vsetko co som prekonala, ako sa mam a podobne a predtym sa ma na taketo veci ani neracil nikto opytat :)

svetlanna7

o ceny sa u neho bat nemusis, ma velmi dobre ceny na to, ze je to sukromny lekar :-) je super ze za dobru cenu pacientka u neho dostane prvotriednu starostlivost

nadka38

myslim ze si Millyho urcite mozes dovolit, nema prehnane ceny ako niektore sukromne kliniky ktore pytaju kopec penazi a pritom ich praca nestoji za nic, pozri si ich cennik www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk a rozhodni sa sama;)

miruska01

a aku ma stranku prosim vas? to je skoda teda, ze uz nie je porodnik. A ake ma ceny? budem si ho moct dovolit? :) sme normalne priemerne zarabajuca rodinka :)

simka214

uz nie je porodnik, kvoli pracovnej vytazenosti, ale myslim, ze to vobec nevadi, pretoze on je naozaj skvely gynekolog. Ja som sa k doktorovi Millymu dostala nahodou, ked som mala problem otehotniet a odvtedy som u neho zostala a som naozaj stastna, lebo aj vdaka nemu mam dve krasne deti :)

nadka38

pozri si jeho webovu stranku tam najdes vsetko potrebne, urcite ked planujete babo je najvyssi cas prejst k nemu, on nic nezanedbava a stara sa prikladne o pacientky :)