Boji sa ma alebo?

Príspevok v téme: Boji sa ma alebo?
zaujimama

Nech to pre Vas vyznie akokolvek sebavedomo, skuste sem vniest trocha empatie. Som zena,mam 25 rokov, uvedomujem si, ze som pre chlapov dost atraktivna, denne dostavam komplimenty, pozvanky atd...niesom ziadna cundra, poznam svoju hodnotu. Neskacem nikomu do postele kto mi zamava plnou penazenkou pred tvarou. Uvedomujem si, ze niesom blba, mam dobre vzdelanie, bavi ma varit, staram sa o seba-cvicim-makam, som zamestnana, nerobi mi problem ziadna domaca praca aj toaletu umyt, co je sice normalne, ale verte mi, nie kazda to "dokaze"(za druhe to robia stale rodicia)
moje jedine predosle 2 vztahy boli pohroma, obaja profesionalni sportovci...mala som zo zivota peklo..( nejdem to rozpisovat)

K veci..spoznala som muza...priemerny, obycajny, ziadny model,ziadny sportovec,ziadny frajerík/ velmi mily, prijemny, sympaticky, ale narovinu- nieje to ten typ za ktorym by sa zeny otacali...no ma neskutocnu charizmu je stale pozitivny, usmiaty a to ma uplne ocarilo, dostalo, aj pracu ma dobru, je sikovny, starostlivy, v zivote nieco uz dokazal, moja vekova kategoria...spoznala som ho cez priatela mojej velmi dobrej kamaratky, parktat sme si vysli takto vsetci spolu a neskor sme si vymenili tel.cislo...mala som pocit, aj ked sme sa rozpravali, ze sa ma trocha hanbi, len ked sme raz isli vecer posediet, po par poharikoch bol odvaznejsi...kedze nepochadza odtial odkial som ja, snazila som sa nadviazat konverzaciu cez tel. no marne...pisali sme si iba chvilu, raz a zrazu mi neodpisal..celkom isto viem, ze sa mu pacim..no on jednoducho neodpisal, zere ma to velmi... kazdy den nad tym rozmyslam, teraz sme sa dlhsie nevideli kvoli jednej udalosti co sa stala( o ktorej tiez nebudem pisat) a on nic, nevola, nepise, vtedy mi neodpisal a ja nechcem aby si myslel, ze si vynucujem pozornost..mam ale pocit, ze sa ma asi boji...

Tak co? Boja sa chlapi peknych zien? a preto o ne nejavia velmi zaujem?Boja sa odmietnutia? Nebojuju lebo si myslia, ze by im ich prebral nejaky namakany frajerik s dobrym autom? Alebo, ze my nemame zaujem, len sa bavime? Ja ho potrebujem...nerozmyslam nad nikym inym,a on...nejavi zaujem

Moireal

Tiez by som zakladatelke poradila trosku skromnosti. Clovek nikdy nevidi do hlavy druheho. Ze sa mu celkom isto paci, bude vediet az ked budu normalne spolu. Zatial su to len domnienky a kazdy si rad namysla. Aj muzi aj zeny. Pritom pravda moze byt niekde inde. Ved aj obycajna sympatia je fajn.
Pokial by mal zaujem, prvy by chcel rozvijat komunikaciu. Skutocni chlapi ked nieco chcu, idu si za tym. Chlapi ktori sa nechaju balit niesu ani chlapmi.
A co som mala znamu, co doslova uhanala chlapov, mala ich dost a kazdy ju poslal do...
To, co chlapi laho ziskaju, si nikdy cenit nebudu. To vzdy platilo, aj platit bude.
Je pravda, ze chlapi sa nechaju ukecat od nejakej, ked nemaju po ruke inu ale to neznamena, ze z nej musia byt hotovi. Ked ich daka zaujme, rychlo tu prvu opustia.

dvojpes

toto je moderna zenska vyhovorka, ze sa vas chlapi boja :)
nie, urcite sa ta neboji.
z toho, co pises, by som povedal, ze nema velky zaujem.
alebo svoje sance zhodnotil ako nizke a tak na teba nemrha energiou.

olovená oceľ

sama píšeš že po pár pohárikov bol odvážnejší. To znamená že ste pili a človek keď má vypité tak rozpráva a správa sa uvolnenejšie než by chcel. Takže bol pripitý a ty si si začala nahovárať že po tebe ide. Neide. Ako sa hovorí alkohol rozviazuje jazyk. Takže keď vytriezvel asi si spomenul čo kecal a tak sa radšej stiahol a prestal komunikovať. Ak by mal zaujem skutočný tak aj za triezva by sa s tebou bavil. Vieš v alkoholovom opojení aj škaredá žena vyzerá byť sexi :-D

Biela Kobra

Dnes je taký trend, že ľudia idú po povrchu. Hej, aj mne pripadala prvá polovica tvojho príspevku ako motivačný list do nadnárodnej korporácie, ale chápem to.
Nejdem tu opakovať, čo ti vravia viacerí. Ak ťa nechce, nemá to zmysel. Ak sa ťa bojí, tak to zmysel má. Si priebojná, sebavedomá, pekná, ale to je tiež len povrch. Ak sa tvojej kamarátke podarí zorganizovať stretnutie, využi to naplno. Obleč sa skromne, mejkap nechaj doma. A pri rozhovore s ním sa skús trochu otvoriť. Nájdi v sebe citlivú stránku. Nerozprávaj o sebe, pýtaj sa jeho, ale tak, aby nemal pocit, že ho vypočúvaš. Ak spomenie nejakú nepríjemnú príhodu, zalov v spomienkach a posťažuj sa aj ty - nech vidí, že tvoj život nie je nalinkovaný zo samých úspechov, že aj ty máš boľačky a nedokonalosti a že nikto to nemá v živote extra ľahké, aj keď je pekný a priebojný. Keď nájdete spoločnú reč, už to pôjde. Ak nie, čo už, taký je život.

IMHO, presne viem, o čom hovoríš. U mňa to po podobných peripetiách dopadlo dobre a žijem v šťastnom vzťahu s dobrým a charizmatickým človekom už pár desaťročí. Držím palce, nech ti to vyjde.

kafe

Začiatky sú blbé a budeš ich musieť prekusnúť TY, ak máš o neho záujem. Aj náznaky sympatií si chlapi môžu vysvetľovať úplne inak - že to neni možné aby mala o mňa záujem - prípadne neni lovec, ale to že má záujem o teba ho paralyzuje a nevie sa rozhýbať.
Povedz mu priamo, že je ti s ním dobre a rada by si sa s ním vídavala častejšie. A že máš pocit, že on asi nechce, lebo už raz uťal konverzáciu a nechceš ho otravovať.

KokosX

Je to hanblivec a teba na ňom najviac priťahuje jeho nedostupnosť. To je všetko. Ak ho chceš, tak budeš musieť byť ty tá aktívnejšia.

zaujimama

Ludia ja som z toho na nervy, viem, ze by som dokazala byt pri nom stastna- je to ten typ chlapa- velky dobrak, konecne som stretla normalneho a on ani obraz ani zvuk..

uhm
tu knihu poznam, aj viem o com je, no este som ju necitala...
jedenznich
ten chlap ma pritahuje velmi..takze tam problem nebude kamaratka sa mi snazi pomoct vytvorit situaciu aby sme sa zas takto stretli, kedze mi neodpisal tak jedine tak to zistim, momentalne ale rozmyslam,patram po moznych pricinach preco by nemal zaujem :(
delte2
vpohode, len nesud, resp. neodsudzuj na zaklade jedneho prispevku..