Boji sa ma alebo?

Príspevok v téme: Boji sa ma alebo?
zaujimama

Nech to pre Vas vyznie akokolvek sebavedomo, skuste sem vniest trocha empatie. Som zena,mam 25 rokov, uvedomujem si, ze som pre chlapov dost atraktivna, denne dostavam komplimenty, pozvanky atd...niesom ziadna cundra, poznam svoju hodnotu. Neskacem nikomu do postele kto mi zamava plnou penazenkou pred tvarou. Uvedomujem si, ze niesom blba, mam dobre vzdelanie, bavi ma varit, staram sa o seba-cvicim-makam, som zamestnana, nerobi mi problem ziadna domaca praca aj toaletu umyt, co je sice normalne, ale verte mi, nie kazda to "dokaze"(za druhe to robia stale rodicia)
moje jedine predosle 2 vztahy boli pohroma, obaja profesionalni sportovci...mala som zo zivota peklo..( nejdem to rozpisovat)

K veci..spoznala som muza...priemerny, obycajny, ziadny model,ziadny sportovec,ziadny frajerík/ velmi mily, prijemny, sympaticky, ale narovinu- nieje to ten typ za ktorym by sa zeny otacali...no ma neskutocnu charizmu je stale pozitivny, usmiaty a to ma uplne ocarilo, dostalo, aj pracu ma dobru, je sikovny, starostlivy, v zivote nieco uz dokazal, moja vekova kategoria...spoznala som ho cez priatela mojej velmi dobrej kamaratky, parktat sme si vysli takto vsetci spolu a neskor sme si vymenili tel.cislo...mala som pocit, aj ked sme sa rozpravali, ze sa ma trocha hanbi, len ked sme raz isli vecer posediet, po par poharikoch bol odvaznejsi...kedze nepochadza odtial odkial som ja, snazila som sa nadviazat konverzaciu cez tel. no marne...pisali sme si iba chvilu, raz a zrazu mi neodpisal..celkom isto viem, ze sa mu pacim..no on jednoducho neodpisal, zere ma to velmi... kazdy den nad tym rozmyslam, teraz sme sa dlhsie nevideli kvoli jednej udalosti co sa stala( o ktorej tiez nebudem pisat) a on nic, nevola, nepise, vtedy mi neodpisal a ja nechcem aby si myslel, ze si vynucujem pozornost..mam ale pocit, ze sa ma asi boji...

Tak co? Boja sa chlapi peknych zien? a preto o ne nejavia velmi zaujem?Boja sa odmietnutia? Nebojuju lebo si myslia, ze by im ich prebral nejaky namakany frajerik s dobrym autom? Alebo, ze my nemame zaujem, len sa bavime? Ja ho potrebujem...nerozmyslam nad nikym inym,a on...nejavi zaujem

obycajny12

Skús si zistiť či nemal nejakú negatívnu skúsenosť z minulosti s podobným typom ženy, je možné, že ak mal tak teraz má obavy ak je to tak viem ho pochopiť nakoľko som to sám zažil a už by som si nezačínal s takou ženou aj keď nechcem všetky hádzať do jedného vreca a možno to ako sa pred ním prezentuješ mu pridáva na obavách.

Delete 2

zaujimama

Nič v zlom ale keď si prečítam prvú polovicu toho, čo si napísala tak strácam záujem...a môžeš byť atraktívna akokoľvek...ale to je môj názor.

jedenznich

ale čo ty ?
ty ho naozaj chceš ? nezistíš po čase že ťa ako chlap nevzrušuje lebo máš na viac a mala si už iných fešinov ? vieš to je také záľudné tak porozmýšlaj aby si ho zbytočne nesklamala

jedenznich

áno bojí
myslí si že si určite príliš náročná a on tvoje nároky nespĺňa určite je vela iných bohatších krajších a možno aj to že sa s ním hráš. tvojou úlohou je presvedčiť ho že ťa naozaj priťahuje a chceš ho. cez tú kamošku môžeš alebo tak dajako. a je dosť možné že sa bojí priamej konfrontácie lebo by sa hanbil a má strach že to na ňom uvidíš a to by si zrejme aj videla. takže ked sceš aby prevzal tú mužskú úlohu ty ho musíš nejak posmeliť.
asi ti dakto napíše že je zbabelec a čo je za chlapa. nedaj na také reči. môže byť v pohode chlap a ty píšeš že aj je ale ked ide o velice pekné ženy tak to nemáme my obyčajní chlapi také lahké lebo nepočítame s tým že by nás vôbec niekedy taká žena mohla chcieť.

uhm

Precitaj si knihu Preco muzi miluju potvory a dobrym dievcatam ostavaju oci pre plac. Tam sa o tomto pise. Asi si je vedomy ze ta uz namotal a teraz skusa caka vyckava. Je to hra. Kto z koho. Chce vediet ci ta ma tam kde chcel mat. Kto z vas bude mat navrch. Vacsina chlapov takto toto robi ako cez kopirak