Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biolampa ...pomaha?...skusenosti?

Evelyn41

BIOLAMPA využíva polarizované svetlo, keďže pre biostimuláciu (zvyšovanie obrannej schopnosti organizmu) je najdôležitejšia práve polarizácia. Účinkom svetla dochádza k zvýšeniu teploty tkanív a po jeho absorpcii dochádza k excitacii (vzbudenému stavu) molekúl čo ovplyvňuje biochemické reakcie v bunkách a tkanivách. Polarizované svetlo preniká 4,5 až 6 cm pod kožu, a tak lieči samotné bunky po celom tele (nielen v mieste pôsobenia), podporuje zdravý vývoj bunkových štruktúr a stimuluje bunky zvnútra. Terapia svetlom aktivuje samoliečebnú schopnosť ľudského organizmu a vyvoláva veľmi významné fotochemické zmeny v tkanivách. Zmenšuje opuchy, urýchľuje regeneračné procesy, zmierňuje svalové napätia, zmierňuje bolesti, odstraňuje stuhnutosť, bolesti a únavu nôh, zmierňuje reumu. Odstraňuje akné, ekzémy, hematómy, celulitídu, vrásky, herpes, popáleniny, omladzuje a osviežuje pleť, zlepšuje farbu, štruktúru pleti a jej pružnosť, odstraňuje fľaky a pigmentové škvrny. Hojí pooperačné rany, jazvy, popáleniny, preležaniny, vredy predkolenia, pásový opar, kŕčové žily a preležaniny.

Koniec koncov nemá žiadne vedľajšie účinky. My máme doma kvalitnú a certifikovanú biolampu od Zepteru kupovali sme ju odtiaľ aj s kolorterapiou zdravotnickepotreby.org

oooakýsporto

aký je rozdiel medzi biolampou a obyčajnou lampou, nestači si ohriat ten chrbát dat pod neho termoform ?alebo horské slnko nie je tak učinné?

Bond 007

Chcem sa poradit ma niekto skusenosti ci biolampa pomaha pri lieceni herpesu ,, v oblasti genitalii,, dakujem za radu

lubo77777

Prosim Vas mam opotrebenu slachu na ramene m zvazujem kupu bio lampy mate niekto pozitivnu skusenost s hojenim sliach za pomoci bio lampy Dakujem

Majda Milan

Kupil som si jednu biolampu (myslim ze na kruber.sk) a som velmi spokojny. To viete, som po operacii a osvecujem si s biolampou jazvy. Osobne som sa tiez velmi bal dat take peniaze za taku vec. Predsa len neveril som na to. No ked som videl ze to pouzivaju aj v nemocniciach, nakoniec som sa rozhodol si to kupit. A nelutujem. Rany sa mi hoja pekne a rychlo. Skoda ze som o tom nevedel uz skor.Odporucam kazdemu kto ma nejake jazvy.

bubububu

hovorite tu o biolampach ?( cca 2000 SK ) alebo bioptronoch ovela drahsich? ja uz mam v tom chaos... je aj biolampa taka ucinna ako bioptron? lebo videla som nejake v elektrodomoch ale zdali sa mi byt pomerne lacne/ v porovnani s bioptronom

Carie

Biolampu mam aj ja :-) Ja som to kupovala cez www.biolampa.info a mozem len odporucit. Casto krat hned citim, ze to pomaha, ale zalezi od toho, o co ide, pri vaznejsich veciach treba dlhsi cas.

aduliena

Biolampa je dobrá, pomáha na mnoho vecí, ako sú kožné choroby, jazvy, bolesti hlavy, zubov, pri prechladnutí, nádche, bolesti hrdla. Samozrejme záleží na tom, či máte k dispozícii aj farebné sklíčka, ktoré sú na ďalšie rôzne problémy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biolampa ...pomaha?...skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk